O NAS

Złota rączka o nas, palmiarnia łódź, Nieruchomości

Marka Zlota-Raczka.info powstała w lutym 2021r. Pochodzi od znanego w Polsce i na świecie sloganu Złota Rączka.
Właścicielem marki jest firma Zauder-Industries. Głównym powodem założenia działalności o tematyce usług budowlanych była chęć niesienia pomocy ludziom potrzebujących pomocy w drobnych pracach lub dokończeniu prac wykończeniowych. Szybko jednak nasi klienci zaczęli zgłaszać się z kompleksowymi tematami remontowymi i nie tylko. Oferta firmy skierowana jest do osób oraz przedsiębiorstw szukających indywidualnych rozwiązań. Nieruchomości, nad którymi pracowaliśmy znajdują się w całej Łodzi i województwie Łódzkim. Natomiast w okolicy naszej siedziby znajduje się palmiarnia łódź,.

Złota rączka o nas

Firma budowlana Fachowcy i Podwykonawcy

Jesteśmy firmą budowlaną ale przede wszystkim ludźmi, którzy uwielbiają wykorzystywać swoje umiejętności oraz nabyte doświadczenie by nieść pomoc innym. Zapewne to jest właśnie powodem dla którego bardzo często realizujemy poprawki po innych wykonawcach. Ponad to jako ekipa remontowa doskonale odnajdujemy się na budowie zaś bogate doświadczenie naszych pracowników ułatwia nam rozwiązywanie nierzadko skomplikowanych zadań.

Złota rączka o nas

Złota Raczka

Świadczymy usługi Złota Rączka. W odpowiedzi na potrzeby naszych obecnych ale również nowych klientów świadczymy realizacje drobnych prac remontowych. Pomagamy również w przypadku wystąpienia awarii czy usterki. Staramy się dać poczucie naszym klientom, że mogą na nas liczyć. Nie raz zdarzył się podział ekipy remontowej celem realizacji dwóch awarii w jednym czasie.

Złota rączka o nas

Ekipa Remontowa

Stanowimy zgraną ekipę remontową. W naszym składzie posiadamy Fachowców z różnych branż. Dzięki temu cechuje nas wielozadaniowość oraz brak przestojów w pracach remontowych zarówno przy wykończeniach wnętrz jak i przy drobnych naprawach. W naszej firmie nie ma możliwości by glazurnik nie zamieszał kleju czy nie umalował ściany. Taki fachowiec jest od razu z ekipy wypraszany. Stanowimy zgraną ekipę i gdy jeden stoi na drabinie drugi już czeka z narzędziem dla niego. Może dlatego swoją pracę robimy szybciej niż konkurencja uppss… Tylko nie mówcie tego nikomu 🙂

Złota rączka o nas

Nasze Opinie

Na podstawie 43 opinii.
Złota rączka o nas
Klaudia Kontowska
2022-04-19
Najlepsza zlota raczka w Lodzi, gorąco polecam. Bardzo sympatyczna obsługa, szybki kontakt i przede wszystkim profesjonalnie. Bardzo dobra ekipa remontowa Lodz!! 😊
Złota rączka o nas
Teresa Adamczyk
2022-04-14
Firma budowlana lodz swiadczy uslugi tzw Zlotej raczki profesjonalnie, terminowo. Polecam.Szybko usunieta usterka kuchenki elektrycznej.
Złota rączka o nas
Agnieszka Marczak
2022-04-02
Prawdziwa ZŁOTA RĄCZKA! Polecam! Szybki i konkretny człowiek. Nie zastanawia się nad niczym, od razu przechodzi do powierzonego zadania 🙂 Dziękuję, że mnie Pan wcisnął w swój napięty grafik. Gdy tylko będzie taka potrzeba, na pewno skorzystam z usług tego Pana 😉 pozdrawiam. Agnieszka
Złota rączka o nas
Mariusz Zabinski
2022-02-24
Firma godna polecenia uczciwa rzetelna i profesjonalna.Uszkodzilem słupek na hotelu parkingowym będąc przejazdem w Łodzi,dostałem wszelkie zdjęcia z naprawy koszt nie był wygórowany a praca była wykonana bardzo profesjonalnie.
Złota rączka o nas
Beata Rucinska
2021-12-20
Pan Łukasz to uprzejmy i zarazem konkretny fachowiec. Nie traci czasu i od razu zabiera sie do pracy. Doradzi i pomoże, nie tracąc przy tym życzliwego uśmiechu. Polecam
Złota rączka o nas
Gosia Noworyta
2021-12-08
Przez 1.5 roku szukałam fachowca, który podjąłby sie demontażu 20 letniego wyciągu kuchennego w zabudowie szafkowej,kupił odpowiedni i go zamontował.Jedynym który tego się podjął był Łukasz.Wykonał to perfekcyjnie, rozważając różne rozwiązania problemu.Łukasz w pełni zasługuje na miano sympatycznej Złotej Rączki.
Złota rączka o nas
Kasia
2021-11-29
Prace budowlane wykonane rzetelnie, sprawnie, sympatyczna obsluga, polecam serdecznie
Złota rączka o nas
Irena Durasik
2021-10-22
Polecam ta firmę. Usluga remontowa wykonana profesjonalne super firma 😉

Nasza Bajka

Nie nie to nie Maniek Złota Rączka… u nas tak to się zaczęło….

Złota rączka o nas

Absolwent Politechniki Łódzkiej Łukasz Zauder od zawsze lubił automatyzacje i wszelkiego rodzaju maszyny. Od zawsze dążył do posiadania własnej firmy, a przy swoim zamiłowaniu do wyzwań stwierdził, że firma powinna być w dwóch branżach  No może nie do końca tak 😉…. Pomysł działalności w dwóch branżach pojawił się trochę z zainteresowań i troszkę związany był ze szczupłym kapitałem początkowym firmy. Uzupełnieniem tego równania były dwa składniki. Mianowicie doświadczenie w branży Nieruchomości właściciela oraz dostrzeżenie zapotrzebowania na firmę, która oprócz wykończenia wnętrza może zaproponować swoim klientom coś więcej… Dokładnie chodzi tu o wiedzę konstrukcyjną dzięki, której nasza firma po dziś dzień realizuje custom’owe, nieszablonowe i niespotykane na rynku projekty. Oferując tym samym naszym klientom rozwiązania, których nie spotkają u konkurencji. Często jako Ekipa remontowa śmiejemy się, że jesteśmy jak magik spełniający życzenia. Wiadomo, że brudną robotę trzeba zrobić to jak ze sprawdzianami w szkole swoje trzeba napisać.  Najbardziej lubimy gdy nasi klienci mówią:  „Tak bardzo bym chciała”, „Tak mi się marzy”, „Fajnie było by gdyby” Takie prośby stanowią dla nas zadanie poza konkursem. Jednak gdy naszą ekipę prosi o jakiś szczególny punkt w realizacji remontowej dziecko sięgamy do największych pokładów naszej energii pasji i wiedzy by zrealizować te marzenia i wywołać uśmiech brzdąca. W końcu każdy z nas był kiedyś dzieckiem 😊.

ZADZWOŃ DO NAS