Elektryk

Złota Rączka, Elektryk, instalacje elektryczne, fachowcy, Usługi elektryczne, sklep elektryczny, elektryk samochodowy, firma elektryczna, monitoring

Słów kilka o firmie

Wśród pracowników naszej firmy znajdują się Fachowcy z wieloletnim stażem pracy w tym zawodzie. Nasi pracownicy wykazują się umiejętnościami wykonywania połączeń według schematu. Często zachodzi jednak potrzeba wykonania połączeń bez schematu. Zdarza się to często w branży nieruchomości. Nasi Pracownicy pomogą Państwu również w takiej sytuacji. Nową linie, nowe połączenie zaś naniosą na schemat elektryczny.
​Co zawiera nasza oferta
Pomożemy uzdatnić Państwa nieruchomość do codziennego życia. Wykonujemy modernizacje instalacji przy okazji pracach remontowych. Montujemy podzespoły elektryczne. Nasi Fachowcy służą Państwu radą w zakresie zakupu materiałów lub produktów. Wszelkie naprawy elektryczne prowadzone przez naszych pracowników odbywają się zawsze w porozumieniu z naszymi klientami. Materiały niezbędne do realizacji prac elektrycznych znajdziesz tutaj.

Elektryk

Nasze usługi – Elektryk

Elektryk
Elektryk

MONTAŻ GNIAZDEK I WŁĄCZNIKÓW

Elektryk
Elektryk

WYMIANA INSTALACJI

Elektryk
Elektryk

WYMIANA WYŁĄCZNIKÓW RÓŻNICOWO PRĄDOWYCH

Elektryk
Elektryk

MONTAŻ OŚWIETLENIA

Elektryk
Elektryk

MONTAŻ DOMOFONU I VIDEOFONU

Elektryk
Elektryk

PODŁĄCZENIE SPRZĘTU AGD I RTV

Elektryk
Elektryk

MONTAŻ MONITORINGU PRZEMYSŁOWEGO CCTV

Elektryk
Elektryk

INSTALACJA SZAF ELEKTRYCZNYCH

ZADZWOŃ DO NAS

Złota Rączka – Elektryk

Realizacje

Naprawa oświetlenia

Naprawa oświetlenia

Rozprowadzenie instalacji elektrycznej

Montaż obudowy bezpieczników

Wymiana bezpiecznika

Naprawa Kuchenki indukcyjnej

Przykładowe realizacje

modernizacja instalacji, zmiana bezpieczników topikowych na wyłączniki różnicowoprądowe tzw. „eski”, naprawa usterek elektrycznych, montaż oświetlenia w nieruchomościach, przeniesienie gniazda 230 V AC oraz wyłączników oświetlenia, zwielokrotnienie punktów oświetlenia oraz gniazda 230 V AC, wykuwanie bruzd pod przewody, montaż i programowanie automatyki domowej, montaż włączników dotykowych Livolo i innych, montaż domofonu i, videofonu, montaż dzwonka drzwi oraz elektryczne wizjerów, instalacje antenowe i RTV, montaż gniazd elektrycznych natynkowych wewnątrz pomieszczeń gospodarczych i na zewnątrz. Oświetlenie ogrodowe oraz gniazda przyłączeniowe w ogrodzie, instalacja plafonów świetlnych, instalacje świąteczne
(Bożo Narodzeniowe), instalacje oświetleniowe zewnętrzne, montaż rozdzielnic. Materiały z jakimi pracujemy
Pracujemy z najwyższej jakości materiałami. Materiały i części składowe instalacji są atestowane, w pełni bezpieczne dla naszych klientów. Połączenia wykonujemy korzystając z profesjonalnych podzespołów elektrycznych takich jak kostki Wago. W codziennej pracy nasi Fachowcy posługują się narzędziami niezbędnymi w ich pracy. Nie rozstajemy się z multimetrem cyfrowym czy próbnikiem napięcia. Wszelkie modyfikacje na instalacji prowadzimy zgodnie z zasadami BHP.

Nasi Fachowcy pomagają w drobnych pracach. Pomożemy podłączyć sprzęty AGD i RTV. Płyty indukcyjne oraz inne urządzenia spotykane w nieruchomościach coraz częściej mają wymagania co do podłączenia ich przez wykwalifikowanych pracowników z uprawnieniami. Dzięki montażu przez naszych pracowników posiadających uprawnienia SEP sprzęty w razie awarii zachowają swoją gwarancje udzielaną przez producenta. Oprócz drobnych prac instalacyjnych Firma realizuje większe prace w zakresie elektryki. Wymieniamy instalacje a także świadczymy inne usługi elektryczne. Prowadzimy sklep elektryczny. Podłączamy sprzęty RTV. Instalujemy systemy smart home nie tylko w domu czy mieszkaniu również w ogrodzie a ostatnio również modernizujemy rolnictwo. Wprowadzamy rozwiązania smart home dla budynków gospodarczych. Oprócz inteligentnych rozwiązań instalujemy systemy monitoringu. Systemy monitoringu CCTV instalujemy zarówno dla klientów przemysłowych jak również i dla klientów indywidualnych chcących poprawić bezpieczeństwo i komfort swojej rodziny. Podłączamy okapy i wyciągi kuchenne. W razie konieczności podczas tych podłączeń realizujemy tematy budowlane polegające na wpięciu się do komina wentylacyjnego. Podłączamy również dzwonki do drzwi i wizjery z funkcjami nagrywania. Potrafimy wiele jeśli masz jakąś niestandardową usługę postaramy Ci się pomóc. Wykonywaliśmy już różne prace przyłączeniowe.

Instalujemy szafy przemysłowe do maszyn ale również i przede wszystkim w nieruchomościach. Współpracując ze spółdzielniami mieszkaniowymi dbamy o bezpieczeństwo lokatorów. Instalujemy domofony i videodomofony oraz bramy wjazdowe. Oprócz konwencjonalnych podzespołów wprowadzamy trochę nowoczesności w nieruchomościach naszych klientów. Na zamówienie klientów Złotej Rączki nasz sklep elektryczny zamawia podzespoły w korzystnych cenach. Często realizujemy to instalując gniazda i włączniki dotykowe. Wymieniamy stare skrzynki z korkami w mieszkaniach naszych klientów. Przechodząc tym samym z bezpieczników topikowych na wyłączniki nad prądowe. Warto zaznaczyć, że podczas remontu jesteśmy też w stanie zaproponować naszym klientom usługę wymiany instalacji. Najczęściej wymieniamy stare aluminiowe przewody, które nierzadko poprzez okres eksploatacji kruszeją i mogą powodować niebezpieczeństwo lub brak funkcjonalności. Przewody te zastępujemy miedzianymi trzy żyłowymi. Firma Złota Raczka pomaga również w zakresie usług Elektryka samochodowego. Nasz elektryk samochodowy klientom firmy pomaga w realizacji różnych usług. Wykonujemy podłączenie kamery cofania. Nie różni się to zbyt wiele od instalacji kamery w nieruchomości, a że lubimy pomagać…. Pomożemy gdy twoje auto będzie miało usterkę. Podłączamy radio samochodowe.

ZADZWOŃ DO NAS

Oferujemy szeroki zakres usług elektrycznych, które pomogą w rozwiązaniu problemów związanych z instalacjami elektrycznymi w Twoim domu, biurze, sklepie lub warsztacie. Nasze usługi obejmują:
Naprawa awarii – Zajmujemy się usuwaniem awarii w instalacjach elektrycznych. Dzięki temu zapewniamy, że Twoja instalacja działa bez awarii i problemów.
Montaż instalacji elektrycznych – Montujemy nowe instalacje elektryczne w budynkach mieszkalnych, biurowych i przemysłowych. Nasze instalacje są wykonane zgodnie z obowiązującymi normami i zapewniają bezpieczeństwo oraz niezawodność.
Oświetlenie – Oferujemy kompleksowe usługi związane z montażem i serwisem systemów oświetlenia. Montujemy oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne oraz projektujemy indywidualne rozwiązania dla naszych klientów.

Instalacje CCTV – Wykonujemy instalacje systemów monitoringu i kamer CCTV, które pozwalają na monitorowanie obiektów w czasie rzeczywistym oraz zapisywanie obrazu na nośnikach.
Montaż i serwis urządzeń elektrycznych – Zajmujemy się montażem i serwisowaniem urządzeń elektrycznych różnego typu, takich jak klimatyzatory, wentylatory, ogrzewacze wody, grzejniki i wiele innych.
Automatyka budynkowa – Oferujemy usługi z zakresu automatyki budynkowej, która obejmuje instalacje sterujące oraz integrację różnych systemów w jednym, scentralizowanym rozwiązaniu.
Awaryjne interwencje – Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby pomóc w przypadku awarii instalacji elektrycznej. Nasi specjaliści szybko reagują na zgłoszenia i dokonują niezbędnych napraw.
Zapewniamy wysoką jakość usług, konkurencyjne ceny oraz terminową realizację zleceń. Skontaktuj się z nami, a nasz zespół doradzi Ci, jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla Twoich potrzeb. Zapraszamy Zespół Złotej Rączki 🙂