napisz do nas

Jesteś Złotą Rączką?

współpraca

Znasz się na pracach wykończeniowych? A może jesteś specjalistą w dziedzinie instalacji elektrycznych, gazowych lub klimatyzacji, umiesz naprawiać sprzęt elektroniczny czy przeprowadzać fachowy montaż mebli i różnego typu podłóg? Jeżeli tak, to bardzo możliwe, że szukamy właśnie Ciebie!

​Firma Złota Rączka z siedzibą w Łodzi poszukuje obecnie rzetelnych, nie obawiających się wyzwań osób do współpracy zarówno przy remontach i pracach budowlanych, jak i różnego rodzaju drobnych usługach obejmujących m.in. renowację mebli tapicerowanych, przeróbki krawieckie, realizację przeprowadzek, podłączanie urządzeń czy prace ogrodnicze. Prosimy pamiętać, że usługi te można będzie wykonywać samodzielnie dopiero gdy zakończy się współpraca w ramach okresu testowego.
Idealny kandydat powinien umieć działać wielozadaniowo i posiadać szeroką wiedzę na temat różnych obszarów naszej działalności, jeżeli jednak specjalizujesz się w tylko jednej z dziedzin wymienionych w ofercie, to też koniecznie do nas napisz! Gwarantujemy wynagrodzenie odpowiadające Twoim umiejętnościom i doświadczeniu, zapewniamy też cały niezbędny sprzęt. Zerknij również na Zauder-Industries.

Chcesz wiedzieć więcej o pracy jako złota rączka? Szukasz pracy jako freelancer Zerknij na poniższe oferty pracy i Wypełnij formularz na stronie, odezwiemy się!

Złota Rączka-Specjalista od drobnych napraw

Twój zakres obowiązków
Zakres obowiązków:
-Wymiana baterii
-Montaż mebli
-Zawieszanie obrazów, luster, wieszaków
-Wymiana zaworów
-Biały montaż
-montaż drzwi
-inne

Realizacja prac z oferty firmy. Zlecimy Ci tematy dostosowane do twoich umiejętności lub tego w czym czujesz się pewnie. Praca w Łodzi oraz województwa Łódzkiego. Praca całoroczna bez przestojów.

Współpraca – nasze wymagania
-Doświadczenie na podobnym st mile widziane
-Rzetelność w wykonywaniu obowiązków
-Uczciwe podejście
-SAMODZIELNOŚĆ

Pracownika ogólnobudowlanego

Twój zakres obowiązków
Zakres obowiązków:
-montaż ścianek G-K
-gipsowanie
-malowanie
-prace glazurnicze
-sufity podwieszane
-montaż drzwi
-montaż podłóg
-inne

Im więcej potrafisz tym lepiej tematy są różne.Firma budowlana poszukuje pracowników do prac ogólnobudowlanych oraz wykończeniowych praca w Łodzi oraz województwa Łódzkiego. Praca całoroczna bez przestojów.
Współpraca – nasze wymagania
-Doświadczenie na podobnym st mile widziane
-Rzetelność w wykonywaniu obowiązków
-Uczciwe podejście
-Brak nałogów(palenie poza remontowanymi pomieszczeniami)