Opinie o naszych usługach

Firma Złota Rączka
Anna Raczyńska
2024-02-20
Szybko i sprawnie wykonana usługa (wycięcie w zabudowie dojść pod wodomierze w dwóch pionach). Pan Łukasz jest osobą punktualna i słowną. W razie potrzeby z pewnością ponownie skorzystam z jego usług i polecę go innym.
Firma Złota Rączka
andrzej śmiechowski
2023-11-04
Totalny remont dwupokojowego mieszkania w bloku zrobiony perfekcyjnie. Zakres prac to : całkowita wymiana przewodów elektr.,podwieszane sufity, wylewki pod panele podłogowe, kafle ścienne i podłogowe, przeróbka całej łazienki, płyty karton-gips, oświetlenie ledowe i zwyłe aż po założenie na końcu żaluzji we wszystkich oknach. Wszechstronna wiedza P. Łukasza nie podlega dyskusji. Detale dopracowane w szczegółach. Poza tym niezwykle miły człowiek z fajnym poczuciem humoru. Polecam firmę w 100 % wszystkim niezdecydowanym...... Pozdrawiam.
Firma Złota Rączka
Krzysztof Kociszewski
2023-08-25
Usługa wykonana sprawnie i dokładnie, wszystko zgodnie z życzeniami. Firma godna polecenia.
Firma Złota Rączka
Elżbieta
2023-08-03
Profesjonalne podejście Właściciel zawsze doradzi i podpowie co będzie lepsze dla właściciela, co się z czym lepiej zgra. Firma ma poczucie estetyki i gust. Jeśli masz w planach mniejszą budowę lub remont czy wykończenie wnętrz polecam rozważyć Złota Raczka do współpracy. Polecam :-)
Firma Złota Rączka
Grzegorz
2023-05-28
Git
Firma Złota Rączka
Iga Iga
2023-02-14
Polecam złotą rączkę, szybko i profesjonalnie! Warto skorzystać przy jakichkolwiek pracach wykończeniowych lub remontach.
Firma Złota Rączka
Magdalena Pilarska
2022-12-17
Profesjonalna usługa zmiany syfonu. Dobry kontakt z właścicielem. Szybki termin. Polecam. W razie kolejnej potrzeby na pewno skorzystamy.
Firma Złota Rączka
Dobry Zarządca
2022-12-14
Usługi wykonywane fachowo i sprawnie!

Nasze zalety

niesamowity serwis

Firma Złota Rączka

Oferujemy Naszym Klientom kaskadę usług. Jeśli zdecydujecie się Państwo na wybór naszej firmy, otrzymujecie Państwo dostęp nie tylko do dobrych wykonawców… Otrzymujecie Państwo dostęp do wiedzy technicznej, do współpracy z sympatycznymi ludźmi służącymi zawsze dobrą radą i pomocą. Cały nasz skład realizując dla Państwa projekt stara się byście Państwo dostali realizacje jak najlepszą od strony technicznej oraz jak najbardziej odpowiadającym Państwa potrzebom sprecyzowanych na spotkaniu dotyczącym projektu, na początku lub tych kiełkujących w trakcie realizacji. Dzięki takiemu podejściu jako firma budowlana stwarzamy Naszym Klientom możliwość współpracy z takim niepisanym architektem który doradzi, podpowie jak zrobić by Klient był w pełni szczęśliwy lub gdy macie Państwo wizje oszlifuje Wasz pomysł i jak złota rączka urzeczywistni Państwa marzenia o nowej, funkcjonalnej i w pełni sprawnej nieruchomości.

Nasze zalety

Prowadzimy od A-Z

Firma Złota Rączka

Współpracując z Naszymi Klientami stawiamy na realizacje ich potrzeb. Naszym zdaniem … Jest to najważniejsze gdyż po naszym wyjściu to Nasi Klienci będą mieszkać w tej nieruchomości. Nie mogą więc wkurzać ich jakiekolwiek niedoróbki czy uszczerbki. Stawiamy na kompleksową realizacje działań. Dla naszych klientów oznacza to tyle że gdy podejmujesz z Nami współpracę masz do wyboru opcje że to Nasza Firma budowlana odpowiada za wybór, zakup oraz dostawę materiałów. Dzięki takiemu podejściu cała usługa w każdym ze zleconych zakresów przebiega sprawniej(Nasza Firma budowlana wiemy co kupić). Każdorazowo z Naszymi Klientami konsultujemy wybór materiałów, który jest “widoczny”. Dzięki temu z każdym Klientem nawiązujemy nić porozumienia oraz scalamy go z ogniwem projektowym tak by Klient był integralną częścią tego procesu. Proces ten warunkuje na końcu spełnienie marzeń i wizji naszych Klientów.

Nasze zalety

sprzedajemy mieszkania

Firma Złota Rączka

Nasza współpraca z Klientem nie kończy się oraz nie zaczyna w momencie prac budowlanych. Jako Firma stawiamy na kompleksowość więc zarówno My jak i Nasz Klien może wyselekcjonować nieruchomość, którą opracujemy według jego wytycznych z przeznaczeniem na rynek inwestycyjny. Drugą opcją jest zakup lub wynajem jednej z naszych nieruchomości. Przy wyborze tej opcji Nasz Klient zyskuje dwa razy pierwszy raz gdy rambujety mu nieruchomość a drugi raz gdy otrzymuje gwarancje naprawy jakiejkolwiek ewentualnej usterki. Udzielamy takiej gwarancji gdyż znamy na tyle swoje usługi że są bezawaryjne :). Niezależnie czy to nieruchomość z naszego portfolio czy nieruchomość klienta jako Firma budowlana stawiamy na jakość i bezawaryjność wykonywanych przez Nas prac i usług.

ZADZWOŃ DO NAS

Nasza Historia

Firma powstała w 2021roku jako spełnienie oczekiwań Klientów. Ludzie nie chcieli brać pojedynczych fachowców do wykonywania prac jak Hydraulika, Elektryka etc. W związku z tym nasza Firma realizuje Kompleksowo i niezależnie zbiór usług remontowo budowlano instalacyjnych oraz wzniosy budynków.

Start działalności

Zakup pierwszych maszyn i urządzeń przestajemy wynajmować 🙂

Kończymy pierwszy rok działania 20 zadowolonych klientów

Po wielu miesiącach drobnych usług realizujemy pierwszy generalny remont

Kończymy 2 rok działalności Stali Klienci wracają plus 15 nowych

Kończymy 3 rok działalności Powiększyliśmy obszar działania firmy na całe woj. Łódzkie

Stawiamy na kompleksowość działań