USŁUGI

Usługi, Łódź, firma budowlana, sklep budowlany,

Słów kilka o firmie

Nasza firma stawia na kompleksowość realizowanych usług. Szeroki wachlarz propozycji ofertowej dla klienta pozwala nam sprostać oczekiwaniom klienta.
Przede wszystkim lubimy pomagać ludziom 🙂
Na co dzień wspólnie budujemy markę Zlota-Raczka.info. Natomiast stronę główną naszej firmy znajdziesz tutaj.

pogoda łódź
pogoda łódź
1:17 am, 28 maja, 2023
Usługi 10°C
bezchmurnie
Wind: 12 Km/h
Pressure: 1025 mb
Visibility: 10 km
Sunrise: 04:34
Sunset: 20:44

NASZE USŁUGI

Usługi
Usługi

Remont

Usługi
Usługi

Remont Łazienki

Usługi
Usługi

Złota Rączka

Usługi
Usługi

Glazurnik

Usługi
Usługi

Hydraulik

Usługi
Usługi

Konserwator metali

Usługi
Usługi

Ślusarz

Usługi
Usługi

Konstruktor

Usługi
Usługi

Elektryk

Usługi
Usługi

Stolarz

Usługi
Usługi

Murarz

Usługi
Usługi

Gazownik

Usługi
Usługi

Malarz

Usługi
Usługi

Tapicer

Usługi
Usługi

Spawacz

Usługi
Usługi

Przeprowadzki

Usługi
Usługi

Konserwator drewna

Usługi
Usługi

Tynkarz

Usługi
Usługi

Monter

Usługi
Usługi

Roboty ziemne

ZADZWOŃ DO NAS

Stawiamy na kompleksowość działań

Usługi

Nasze usługi nie są takie jak rozkład jazdy mpk łódź, my się nie spóźniamy :-). Realizujemy usługi budowlane w bardzo zróżnicowanych zakresie. Założenie firmy jest takie by nasi Inwestorzy mogli zamieszkać po wyjściu naszej ekipy remontowej. Pozwala nam to realizować zadania niezależnie od pogody w Łodzi. Kompleksowość oferty naszej firmy stanowi nasz atut. Rzutuje również na współpracę z klientem. Ludzie bowiem szybko przyzwyczajają się do współpracy z kimś kto dobrze realizuje, wykonuje swoją pracę. Jako firma budowlana, posiadamy korzystne ceny dla naszych klientów. W prawdzie nasz sklep budowlany dopiero rozwijamy ale współpracując z naszymi kontrahentami, którymi są markety budowlane: castorama łódź, ikea łódź, manufaktura łódź i salony drzwi i okien oraz salony meblowe np. agata meble łódź, wyrobiliśmy już sobie wiele programów partnerskich i upustów, które pozwalają na korzystniejszy zakup materiałów przez naszych klientów.

Opis

Oferujemy usługi budowlane, remontowe oraz naprawy awarii. Jesteśmy zespołem doświadczonych fachowców, którzy zapewniają wysoką jakość usług oraz satysfakcję klientów.
Nasze usługi budowlane obejmują szeroki zakres prac, od budowy nowych obiektów po prace wykończeniowe i modernizacje istniejących budynków. Realizujemy projekty od podstaw, dbając o każdy szczegół i dostosowując się do wymagań klienta. Jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej wymagające i nietypowe projekty budowlane.
W zakres naszych usług remontowych wchodzą prace związane z renowacją i modernizacją istniejących budynków oraz mieszkań. Wymieniamy instalacje elektryczne, hydrauliczne oraz gazowe, przeprowadzamy renowacje ścian, podłóg oraz sufitów. Dbamy o to, aby każdy projekt został zrealizowany zgodnie z oczekiwaniami klienta i spełnił jego wymagania.

Ponadto, oferujemy usługi związane z naprawami awarii, które wymagają szybkiego i profesjonalnego działania. Jesteśmy w stanie szybko i skutecznie rozwiązać problemy z instalacjami elektrycznymi, hydraulicznymi oraz gazowymi. Zapewniamy szybką reakcję oraz pełne zaangażowanie w rozwiązanie problemu.
Nasza firma działa na rynku od wielu lat, co pozwala nam na posiadanie dużej wiedzy oraz doświadczenia w branży budowlanej. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom kompleksowe usługi związane z budową, remontami oraz naprawami awarii. Zawsze staramy się sprostać wymaganiom klientów i zapewnić im pełne zadowolenie z naszych usług.

ZADZWOŃ DO NAS

ZADZWOŃ DO NAS