Wykończenie Wnętrz

aranżacje, inspiracje, wykończenie wnętrz, usługi remontowo budowlane

Remont i wykończenie wnętrz

Wykończenia wnętrz to nasza pasja
Choć nasze usługi są niezwykle różnorodne i obejmują nie tylko remonty mieszkań, malowanie ścian i sufitów czy montaż armatury łazienkowej, lecz również m.in. wykonywanie mebli na zamówienie oraz wszelkiego rodzaju prace naprawcze, to jednego zawsze możecie być pewni: w każdy z realizowanych przez naszą firmę projektów staramy się włożyć mieszankę naszych umiejętności oraz ciężkiej pracy, tak by spełnić wszystkie oczekiwania naszych Klientów. Wierzymy bowiem, że rzetelnie wykonana praca zawsze się obroni, a żeby osiągnąć najlepsze efekty niezbędna jest oparta na zaufaniu relacja pomiędzy wykonawcą a Klientem. Tylko w ten sposób można bowiem uniknąć niepotrzebnych nieporozumień i sprawić, że jakość wykonanych prac będzie dokładnie odpowiadała Twoim oczekiwaniom.
Realizacje firmy Złota Rączka, aranżacje i inspiracje – najwyższa satysfakcja Klientów gwarantowana!
Do każdego Klienta podchodzimy w sposób całkowicie indywidualny, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne w naszej branży jest profesjonalne doradztwo. Dlatego nasze usługi obejmują również fachowe porady oraz wymianę poglądów z Klientami dotyczących postawionego przez nich zadania. Wszystko to ma na celu stworzenie dobrej relacji z Klientem, pomoc w doborze materiałów lub konfrontację pomysłów możliwych do zrealizowania. Dzięki szerokiej wiedzy specjalistycznej, nierzadko udaje nam się podpowiedzieć ciekawe rozwiązanie lub uchronić Zleceniodawców przed przepłacaniem za artykuły budowlane, farby, panele podłogowe czy płytki – w branży działamy od lat i wiemy, gdzie kupować, żeby później nie żałować.

wykończenie wnętrz

Zespół szczerych i uczciwych fachowców do Twoich usług
W naszej firmie wszystko odbywa się w przejrzysty sposób – dzięki usłudze darmowej wyceny szybko i wygodnie sprawdzisz przewidywany koszt prac, zanim jeszcze zabierzemy się za ich realizację. Przekonasz się, że tak dobrych cen nie znajdziesz nigdzie indziej! Nie musisz się przy tym obawiać, że któreś z zaplanowanych przez Ciebie rozwiązań okaże się niefunkcjonalne. Nasi fachowcy posiadają bowiem długoletnie doświadczenie, a dzieląc się z Tobą zdobytą w tym czasie wiedzą, cieszą się z możliwości osiągnięcia spełnienia zawodowego, poczucia dobrze wykonanej pracy oraz przeświadczenia, że zrealizowany projekt będzie służył Klientowi przez długie lata. Zaś gdy potrzebujesz materiałów do remontu twojego mieszkania zajrzyj tutaj.

Portfolio

Remont mieszkania 40m2 w Łodzi

Przy remoncie mieszkania każdy szczegół ma znaczenie. Surowe drewno i mikro łazienka są dwoma aspektami, które warto rozważyć podczas planowania. Te elementy dodają wyjątkowego uroku każdemu wnętrzu. Surowe Drewno: Naturalna Elegancja
Surowe drewno to materiał, który zyskuje na popularności. Jego naturalna elegancja i ciepłe odcienie nadają wnętrzom wyjątkowy charakter. Drewno może być wykorzystane do podłóg, mebli i elementów dekoracyjnych. Jego zalety to trwałość i łatwość w pielęgnacji.
Mikro Łazienka: Mała, Ale W pełni Funkcjonalna.
Planując remont mieszkania, wiele osób staje przed dylematem małej przestrzeni łazienki. Jednak mikro łazienka może być równie funkcjonalna jak większa wersja. Kreatywne rozwiązania, takie jak wiszące półki i prysznic bez brodzika, pozwalają zaoszczędzić miejsce. Poniżej widzimy remont mieszkania 40m2 w Łodzi w którym nowoczesność spotyka się ze swoistym klimatem surowego drewna. Kombinacja natury oraz nowoczesność opiewa na połączenie stylu industrialnego z funkcjonalnością stylu modern. Realizacja ta przysporzyła naszej ekipie budowlanej wielu trudów ale Firma budowlana, Złota Rączka dała radę, czego dowodem jest zadowolenie Inwestora.

Remont Mieszkania Wykończenie wnętrz

Remont Mieszkania Wykończenie wnętrz

Remont mieszkania w Łodzi. Projekt zrealizowany w cztery tygodnie pracujące. W zakresie usługi remontowo budowlane były między innymi podwieszane sufit, wykonanie gładzi wraz z malowaniem ścian. Liczne problemy z elektryką wydłużyły czas trwania projektu lecz finalnie Inwestorzy byli zadowoleni. Aranżacja klasyczna.

Remont Łazienki Kamienica Inspiracje

Cztery tygodnie, 2kontenery gruzu z jednego pomieszczenia oraz mnóstwo ciężkiej pracy. Wykonaliśmy kompleksowy remont łazienki w Kamienicy w Łodzi, który był dość skomplikowany zaś aranżacje łączyła ze sobą wiele dziedzin takich jak: stolarstwo, hydraulika, elektryka, prace glazurnicze itd.
Remont łazienki był obarczony presją czasu gdyż jego realizacja była dla nauczycieli, którzy od września musieli zamieszkać w lokalu. Praca do późnych godzin nocnych zaowocowała oddaniem pomieszczenia w terminie. Zatem i tym razem ekipa Złotej Rączki dała radę 😉. Ten remont łazienki był o tyle skomplikowany, iż prace wykończeniowe musiały poprzedzić prace budowlane. Trzeba było skuć starą powłokę glazurniczą, zdemontować podest, wykonać na nowo podejścia, zrobić wylewkę i dopiero mogliśmy rozpocząć prace wykończeniowe. Finalnie łazienka mimo braku kolorystycznej spójności daje ciekawy efekt wizualny. W tym pomieszczeniu pełno sprzeczności ale wraz z wykonanymi przez naszą firmę detalami drewnianymi tworzy wnętrze w swoistym klimacie.

Remont biura Inspiracje

Biuro typu open office i sala konferencyjna realizowana w Warszawie. Aranżacje na zdjęciach. Połączenie deski barlineckiej i płytek gresowych dobrze zostało w tym projekcie uzupełnione stylem industrialnym mebli biurowych. Projekt ten powstał przy współpracy z architektem. Wspaniałe połączenie wybarwień drewna podłogi i mebli stwarza ciepłe i unikalne miejsce, w którym chce się pracować :-).

Remont kuchni Aranżacje

Inwestycja ta miała być drobnym remontem kuchni, a okazała się generalną przemianą tego pomieszczenia. Stan, który zastaliśmy pozostawiał wiele do życzenia. Płytki odpadały ze ścian. Projekt ten rzutował na terminarz jednak daliśmy radę. W ustalonym z Inwestorem czasie zrobiliśmy cały remont z większym zakresem prac. Podczas prac wykonaliśmy usługi remontowo budowlane: kompletną odbudowę glazurniczą wraz z demontażem starych płytek. Rozprowadziliśmy całą elektrykę, położyliśmy podłogę oraz odmalowaliśmy kuchnię. Podłączaliśmy również sprzęty AGD wraz z ich obsadzeniem i podłączeniami mediów woda, prąd, c.o i gaz. ​
Nie bez znaczenia było tutaj porozumienie z Inwestorami oraz konkretne podejście, a także ich decyzyjność przy wyborze materiałów. Dzięki systematycznym dostawom materiałów, którą zapewnili nam inwestorzy remont kuchni odbył się w zaplanowanym terminie. ​
Największym podziękowaniem były dla nas słowa Inwestorów, którzy dziękowali nam z całego serca oraz zapewniali, że bez nas ten remont by się nie udał 😊.

Remont Łazienki Inspiracje

Wykończenie tego wnętrza było inwestycją w nieruchomości w województwie Łódzkim. Wnętrze to jest koronnym przykładem charakteryzującym styl naszej firmy w zakresie wykończenia wnętrz. Mieszamy styl nowoczesny z elementami drewnianymi. Połączenie takie pozwala dodać wnętrzom realizowanym przez markę Złota Rączka.info swego rodzaju nieszablonowość. W wyniku takiego połączenia materiałów ogólnodostępnych w handlu z customowymi- wykonanymi na miarę elementami drewnianymi tworzymy połączenie unikalne nadające wnętrzu wyjątkowy charakter oraz podświadomie lepsze samopoczucie. Takie bowiem wrażenia dostarczają nam według naukowców i realizowanych przez nich badań materiały wykończeniowe pochodzenia naturalnego w naszym domu.

Remont pokoju Inspiracje

Inwestycja ta była wykonywana dla mamy i córki. Wyremontowany pokój córki miał być niespodzianką dla dziewczyny, która wyjechała na wakacje. Znów więc musieliśmy stawić czoło inwestycji z presją czasu. Nie było łatwo ale zrealizowaliśmy to zadanie. Najważniejsze, że po powrocie z wakacji córka inwestorki miała uśmiech zadowolenia na twarzy, gdyż miała taki pokój jak sobie wymarzyła. Miała odwzorowaną swoją inspiracje. Remont pokoju obejmował usługi remontowo budowlane: wykonanie gładzi, podwieszenie sufitu, malowanie ścian, położenie paneli podłogowych, rozprowadzenie elektryki, położenie kamienia dekoracyjnego, obsadzenie drzwi przesuwnych.

Remont mieszkania Aranżacje

Projekt ten jest niewątpliwie Customow’ą produkcją naszej firmy. Zazwyczaj ludzie wykonują w dekorze z piaskowca jedną ścianę. Nasza firma podjęła się wykonania realizacji polegającej na wyklejeniu całego mieszkania w takim dekorze. Sami nie byliśmy pewni jak to będzie wyglądać ale ostateczny efekt wywołał tzw. „efekt wow”.​
Remont tej kawalerki przysporzył nam wiele kłopotów, z którymi jak zwykle doskonale sobie poradziliśmy. Miło się o tym mówi gdy już są rozwiązane te problemy 😉. Kłopoty z elektryką oraz dostępnością drzwi były zmorą przy tej realizacji. Na koniec musieliśmy stawić czoła estetycznemu doborze fugi do piaskowca o różnym wybarwieniu. Dzięki sprytnemu pomysłowi poradziliśmy sobie też z tym i mimo krzywizny ścian i gierowaniu płytek piaskowca ostatecznie tworzy on jednolitą całość.​
Jak to zwykle bywa, i przy remoncie mieszkania, wyskoczyły dodatkowe tematy. W tym przypadku była to nietrafiona próba zabudowy parapetu. Wzięliśmy to na siebie, zaprojektowaliśmy, wykonaliśmy i wybarwiliśmy drewnianą zabudowę parapetu. Efekt przerósł nasze oczekiwania. Pięknie komponuje się z podłogą i stanowi ciekawą inspiracje. Ponadto gdy Inwestor zobaczył efekt końcowy wraz zabudową parapetu poprosił nas o wykonanie zabudowy meblowej.​
Efekt końcowy remontu kawalerki wywołał uśmiech szczęścia na twarzy Inwestora, a to zawsze jest naszym celem pośrednim 😊. Każde mieszkanie robimy tak jakby było dla nas. Ta realizacja wyszła z takim smakiem, że jeden z naszych pracowników chciał wynająć od Inwestora to mieszkanie 😊.
Zdjęcia z tej realizacji znajdziecie Państwo poniżej.

Wykończenie wnętrz