Plytki lazienkowe – Glazurnik

plytki lazienkowe, mozaika, gres, glazurnik, płytki podłogowe, remonty Glazurnik Łódź, Złota rączka, naprawy glazurnicze, plytki lazienkowe.

Słów kilka o firmie

Nasz zespół to doświadczeni fachowcy. Na swoim pokładzie posiadamy najlepszych rzemieślników zajmujących się kompleksowymi remontami. Wśród tych ludzi znajdują się również Glazurnicy, którzy pomogą Państwu w pracach remontowych w zakresie ułożenia glazury różnych formatów. Zbudujemy Państwu nową łazienkę lub wyremontujemy starą. Wykonujemy również naprawy glazurnicze – naprawiamy płytki łazienkowe. Zaś materiały i narzędzia, których potrzebuje każdy Glazurnik kupisz tutaj.
 

plytki lazienkowe

Nasze Usługi – Glazurnik

plytki lazienkowe
plytki lazienkowe

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA

plytki lazienkowe
plytki lazienkowe

GRUNTOWANIE

plytki lazienkowe
plytki lazienkowe

HYDROIZOLACJA

plytki lazienkowe
plytki lazienkowe

ZWIĘKSZENIE PRZYCZEPNOŚCI PODŁOŻA

plytki lazienkowe
plytki lazienkowe

FUGOWANIE

plytki lazienkowe
plytki lazienkowe

UKŁADNIE PŁYTEK

plytki lazienkowe
plytki lazienkowe

ZABUDOWA

plytki lazienkowe
plytki lazienkowe

NAPRAWY GLAZURNICZE

Co zawiera nasza oferta

W ramach usług glazurniczych: formujemy spoiny między płytkami,wykonujemy cokoliki z płytek terakotowych i ceramicznych, układamy płytki mozaikowe terakotowe, układamy okładziny ścienne z witromozaiki; układamy pojedyncze płytki terakotowe we wzory; okładamy wypukłe lub wklęsłe fragmenty ścian glazurą, terakotą, witromozaiką itp.; okładanie filarów i kolumn płytkami ceramicznymi, szklanymi, kamiennymi i z tworzyw sztucznych; licujemy cokoły i podoki płytkami i kształtkami klinkierowymi; naprawiamy okładziny ścienne z różnych rodzajów płytek. wykonujemy projekty wg. wizualizacji dekoratorów wnętrz i/lub architektów. wykonujemy hydroizolacje.
Układamy gres, płytki łazienkowe, mozaika,gres, płytki podłogowe, i inne. Firma Złota rączka pomoże Ci również gdy potrzebujesz naprawy glazurniczej. Są to sytuacje po przeciekach lub po wymianie pionu. Wówczas spółdzielnie mieszkaniowe rozpruwają Ci szacht i zostawiają z bałaganem. Glazurnicy Złotej Rączki Ci pomogą :-). Nasza firma pomoże Ci odzyskać wygląd zabudowy glazurniczej sprzed awarii lub z sprzed wymiany pionu. Ponadto W kuchniach i łazienkach sami również wykonujemy zabudowy szachtów i rur c.o. Sucha zabudowa z karton gipsu lub płyt osb jest zabezpieczana nierzadko folią w płynie gdyż znajduje się w środowisku wilgotnym-kuchnia, łazienka. Następnie zwiększana jest właściwość kontaktu na takiej zabudowie by następnie przystąpić do zabudowy płytkami czy gresem.

ZADZWOŃ DO NAS

UKŁADANIE PŁYTEK TO NASZA PASJA

Realizacje – płytki


Przykładowe realizacje

Wykończenia pod klucz łazienek niezależnie od wielkości. Naprawy glazurnicze, kafelkowanie tarasów, wykładanie glazurą/ terakotą balkonów. Tam gdzie zachodzi taka konieczność hydroizolujemy podłoże przed rozpoczęciem prac. Wykonanie zabudowy klinkierowej wewnątrz i na zewnątrz nieruchomości. Materiały z jakimi pracujemy.
 Wykładamy ściany płytkami ceramicznymi szkliwionymi (glazurą), płytkami kamionkowymi i terakotowymi, płytkami szklanymi (marblitowymi), mozaika szklana, płytkami i z tworzyw sztucznych imitujących materiały ceramiczne lub kamienne, płytkami klinkierowymi, terakotą, lastriko, płytkami szklanymi oraz innymi materiałami. ​Metody jakimi pracujemy  W naszej pracy stawiamy na maszynową obróbkę materiałów, z którymi pracujemy. Dzięki bogatemu wyposażeniu oraz umiejętnym doborze narzędzi możemy Państwu zaoferować precyzję cięcia, która ma bezpośredni wpływ na końcowy wygląd zagadnienia, nad którym pracujemy.

Naprawy glazurnicze

Glazura to materiał, który jest popularny w łazienkach, kuchniach oraz innych pomieszczeniach, gdzie wymagana jest łatwa w utrzymaniu czystości i odporność na wilgoć. Niestety, glazura może ulec uszkodzeniu, na przykład popękaniu, odpryskaniu lub oderwaniu. W takiej sytuacji konieczne są naprawy glazurnicze, aby przywrócić wygląd i funkcjonalność glazury. W takim przypadku zawsze można zadzwonić do nas. Najczęstszymi naprawami glazury jakie realizujemy są naprawy związane z wymianą pionów hydraulicznych. Obecnie w budownictwie wielomieszkaniowym. Wspólnoty wymieniają piony hydrauliczne ze stalowych(stosowanych wcześniej) na plastikowe. Stalowe ulegają degradacji pod wpływem korozji. Wówczas hydraulicy są zmuszeni wykonać dostęp do rur od strony mieszkania. Zostawiają po sobie jednak tylko wymieniony pion nie odbudowując ściany i glazury. Z pomocą w tej sytuacji przyjdzie Państwu Firma Złota Rączka. Naprawimy bałagan jaki zostawił po sobie hydraulik.

Zaplecze techniczne

Używamy najwyższej klasy materiałów ale również i narzędzi. tylko takie połączenie pozwala uzyskać satysfakcjonujący efekt z wykonanej pracy. Nasą firmę cechuje profesjonalizm zatem w naszej pracy używamy maszyny do cięcia glazury z wykorzystaniem obiegu wody. Tniemy i gierujemy płytki pod kątem co pozwala na realizacje projektów dla najbardziej wymagających klientów oraz jest podstawą wykonywania pięknego wnętrza bez wad. Dbałość o szczegóły cechuje naszą pracę. Realizując wnętrza czy naprawy glazurnicze używamy diamentowych otwornic, pac i grzebieni znanych i cenionych na rynku marek. Wpływa to więc pośrednio na większą wydajność i ergonomie pracy naszych glazurników.

ZADZWOŃ DO NAS

Usługi glazurnicze – jakie prace można powierzyć fachowcom

W przypadku remontu lub budowy nowego domu ale nie tylko, warto rozważyć skorzystanie z usług glazurniczych, aby mieć pewność, że prace wykonane są profesjonalnie i trwale. W tym artykule przedstawiamy, jakie prace można powierzyć fachowcom zajmującym się glazurnictwem.
Układanie glazury – Najbardziej podstawową usługą glazurniczą jest układanie glazury na podłogach, ścianach i innych powierzchniach. Profesjonalni glazurnicy posiadają nie tylko wiedzę, ale również doświadczenie w układaniu glazury na różnych powierzchniach, co pozwala na uzyskanie równomiernych i trwałych powierzchni.
Montaż płytek ceramicznych – Płytki ceramiczne to doskonałe rozwiązanie do dekorowania wnętrz. Profesjonalni glazurnicy posiadają odpowiednie narzędzia i wiedzę, aby zamontować płytki ceramiczne w trudno dostępnych miejscach, na łukach, a także wykonać skomplikowane wzory.
Demontaż i wymiana starych płytek – Czasem konieczne jest demontaż i wymiana starych płytek, które uległy uszkodzeniu lub po prostu nie pasują do nowej aranżacji wnętrza. Profesjonalni glazurnicy posiadają odpowiednie narzędzia i wiedzę, aby demontować stare płytki, usuwać pozostałości kleju i wypełniacze, a następnie układać nową glazurę.
Usuwanie uszkodzeń i naprawy glazury – Uszkodzenia glazury, takie jak pęknięcia, odpryski czy oderwania, mogą być nie tylko brzydkie, ale również niebezpieczne. Profesjonalni glazurnicy posiadają odpowiednie narzędzia i wiedzę, aby skutecznie usuwać uszkodzenia i naprawiać glazurę, co pozwala na przywrócenie estetyki i funkcjonalności powierzchni.
Fugowanie – Fugowanie to proces wypełniania szczelin między płytkami ceramicznymi. Profesjonalni glazurnicy posiadają wiedzę, jakie fugi wybrać, aby pasowały do danego rodzaju płytek, oraz jakie techniki stosować, aby fugi były trwałe i estetyczne.
Hydroizolacja – to proces zabezpieczania budynków i innych konstrukcji przed wilgocią. Właściwie wykonana hydroizolacja jest kluczowa dla utrzymania trwałości i funkcjonalności budynków oraz dla zapewnienia zdrowych warunków życia i pracy. Wewnątrz nieruchomości hydroizolacja jest niezbędna w strefach mokrych.