Hydraulik

zlota-raczka.info Hydraulik

sklep hydrauliczny, wyposażenie łazienek, grzejnik, usługi hydrauliczne, hydraulik

Słów kilka o firmie

Nasz zespół to doświadczeni fachowcy. Wśród pracowników naszej firmy znajdują się Hydraulicy z wieloletnim stażem pracy w tym zawodzie. W trakcie swojej kariery zawodowej nasi pracownicy wykonali dla naszych klientów już tysiące szczelnych połączeń realizowanych różnymi metodami.  
Usługi hydrauliczne – Co zawiera nasza oferta?
Nasza oferta dostosowana jest ściśle do potrzeb naszych klientów. Jest to spowodowane elastycznym podejściem do klienta oraz szeroką wiedzą branżową. Wykonujemy instalacje hydrauliczne według schematu oraz bez dokumentacji. Nasi Pracownicy pomogą Państwu również w takiej sytuacji. W razie potrzemy taki schemat możemy dla Państwa sporządzić. Asortyment dla hydraulika znajdziesz tutaj.

hydraulik

Nasze usługi

Świadczymy usługi hydrauliczne na najwyższym poziomie. Montujemy kompletne wyposażenie łazienek, a w naszym sklepie hydraulicznym znajdziesz asortyment niezbędny dla hydraulika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować korzystniejsze ceny materiałów naszym klientom.

hydraulik
hydraulik

BIAŁY MONTAŻ

hydraulik
hydraulik

MONTAŻ INSTALACJI WODNO KANALIZACYJNEJ

hydraulik
hydraulik

MONTAŻ INSTALACJI c.o.

hydraulik
hydraulik

HYDROIZOLACJE

hydraulik
hydraulik

PRÓBY SZCZELNOŚCI

hydraulik
hydraulik

WYKRYWANIE PRZECIEKÓW

hydraulik
hydraulik

USZCZELNIENIA

hydraulik
hydraulik

MONTAŻ ARMATURY

hydraulik
hydraulik

CIŚNIENIOWE CZYSZCZENIE KANALIZCJI

hydraulik
hydraulik

INSPEKCJA RUR KAMERĄ TV

hydraulik
hydraulik

WYMIANA ZAWORÓW

hydraulik
hydraulik

MONTAŻ SYFONÓW

ZADZWOŃ DO NAS

Masz kłopot Nasz Hydraulik Ci pomoże

Realizacje

Podłączenie zmywarki

Montaż instalacji syfonowej

Wymiana zaworu

Naprawa przecieku WC

Uszczelnienie kabiny prysznicowej

Wymiana zaworu wody

Usunięcie przecieku

Wymiana licznika

Przykładowe realizacje

instalacje hydrauliczne plastikowe oraz miedziane, wymiana grzejników, montaż, wymiana armatury łazienkowej (baterie, krany, prysznice, termostaty), montaż, wymiana brodzików, kabin prysznicowych, wanny montaż umywalek i zlewozmywaków montaż, wymiana syfonów kuchennych i łazienkowych (wannowe, prysznicowe, umywalkowe)
montaż odpływów liniowych montaż, wymiana paneli prysznicowych oraz deszczownic montaż, wymiana stelaży podtynkowych, misek WC, złącza WC oraz oraz rury kanalizacyjne/ odpływowe montaż WC, bidetów podwieszanych montaż, wymiana zaworów instalacje C.O. Wymiana zużytych węży hydraulicznych, mocowanie instalacji na obejmach, wykuwanie bruzdy pod rury ​Materiały z jakimi pracujemy oraz metody wykonywania połączeń. Zgrzewamy rury z tworzyw sztucznych takich jak Polipropylen, polietylen oraz polibuten. Lutospawamy rury miedziane. Naprawiamy i uszczelniamy nieszczelne połączenia w wielu miejscach instalacji hydraulicznej. Nasz Hydraulik realizuje naprawy w zależności od potrzeb klienta.

Opis firmy

Firma Złota Rączka świadczy usługi hydrauliczne w województwie Łódzkim. Podłączamy instalacje c.o, a więc nasi hydraulik wie co to ogień i woda, w jednym podłączając grzejnik :-). Nasi fachowcy wykonują również kompleksowe remonty, a więc doskonale radzę sobie w przypadku wystąpienia awarii wody i jej naprawy. Związane jest to dużym doświadczeniem naszych pracowników. Niezależnie czy realizujemy remont generalny czy świadczymy drobną usługę o tym charakterze, każdorazowo po zakończonych pracach realizujemy test szczelności. Świadczymy też drobne usługi hydrauliczne jak wymiana zaworów oraz tak zwany biały montaż. Nasi klienci wzywają nas również w przypadku wystąpienia przecieku. Jest to o tyle korzystne, że oprócz wystąpienia przecieku jesteśmy w stanie naprawić szkody wywołane przez ten przeciek. Każdorazowo nasi klienci dostają dokumentacje z usługi, a więc protokół z naprawy i relacje filmowo zdjęciową. Jest to dla nich podstawa do ewentualnego dochodzenia roszczeń u ubezpieczyciela. Jako firma pomagamy również pozyskać odszkodowania lub środki na naprawę z polisy od ubezpieczycieli nieruchomości naszych klientów. Posiadamy zaplecze maszyn i urządzeń a także niezbędnej wiedzy i doświadczenia by znaleźć przeciek w twojej instalacji, mieszkaniu oraz nieruchomości.

ZADZWOŃ DO NAS

ZADZWOŃ DO NAS