Konserwator metali

Słów kilka o firmie

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników tzw. ślusarzy, którzy w naszej firmie realizują też usługi z zakresu renowacji elementów metalowych. Szeroka wiedza tych ludzi pozwoli na realizacje stawianych przez klienta wymagań przy uwzględnieniu nowoczesnych materiałów i powłok. Renowacja metali jest szczególnie ważnym elementem w przypadku konstrukcji poddanych działaniom warunków atmosferycznych lub agresywnych czynników np. kwaśne środowiska. W przypadku branży nieruchomości mamy cały szereg detali które na przestrzeni lat wymagają renowacji. Nasi pracownicy czekają by się nimi zająć. Pomożemy dobrać farbę oraz sposób nanoszenia. Część asortymentu do renowacji znajdziesz w tutaj.
 

Konserwator metali

Nasze usługi – Renowacja metali

Konserwator metali
Konserwator metali

RENOWACJA OGRODZEŃ

Konserwator metali
Konserwator metali

RENOWACJA BALUSTRAD

Konserwator metali
Konserwator metali

RENOWACJA MEBLI METALOWYCH

Konserwator metali
Konserwator metali

RENOWACJA KONSTRUKCJI METALOWYCH

Konserwator metali
Konserwator metali

RENOWACJA DZIEŁ SZTUKI

Konserwator metali
Konserwator metali

RENOWACJA INNYCH ELEMENTÓW METALOWYCH

Konserwator metali
Konserwator metali

ZABEZPIECZENIA ANTYKOROZYJNE

Konserwator metali
Konserwator metali

RENOWACJA ANTRESOL I PODESTÓW

ZADZWOŃ DO NAS

Konserwator metali

Realizacja

Co zawiera nasza oferta

Nasza oferta zawiera prace przygotowawcze wraz z zabezpieczeniem elementów konstrukcji nie podlegającymi renowacji. Zabezpieczamy elementy takie jak płytki na balkonach i rynny przy malowaniu balustrad, konstrukcje płotu przy malowaniu przęseł ogrodzenia. W razie potrzeby i możliwości demontujemy elementy nie podlegające renowacji. Następnym krokiem jest piaskowanie konstrukcji lub jej mechaniczne oczyszczenie jeśli/lub nie można jej zdemontować. Wypiaskowana lub oczyszczona rama podlega odtłuszczeniu przez Konserwatora by ten następnie naniósł farbę podkładową na tą konstrukcję tzw. primer. Po utwardzeniu i wyschnięciu primera, nanosi się 1-2 warstwy farby ochronnej w kolorze i strukturze określonej przez klienta. Zwykle stosuje się kolory z palety RAL.

Przykładowe realizacje

Nasi Pracownicy odnowili już setki detali … Wśród nich znajdują się: przęsła ogrodzeń, elementy zabudowy, ramy nieruchomości z płyt warstwowych, ramy garaży, balustrady balkonowe, wiaty i antresole, ramy zadaszeń, regały na butle gazowe, zbiorniki na stacjach benzynowych i LPG, okucia okien i drzwi, zadaszenia z blachodachówki i wiele wiele innych. ​Odnowimy wszystkie konstrukcje stalowe, stosowane w budownictwie.

Materiały z jakimi pracujemy

Renowacje przeprowadzamy na różnych materiałach. Przywracamy świetny wygląd stalom węglowym jak również i stopowym. Odnawiamy aluminium oraz detale ocynkowane. Najlepiej powiedz nam co chcesz odnowić, a my dobierzemy odpowiednią technologię do wyznaczonego zakresu prac. Podpowiemy Ci jaka farba na rdze, będzie odpowiednia dla twojego projektu. Doradzamy naszym klientom materiały oraz sposoby nanoszenia odpowiednie dla ich budżetu w połączeniu z celem ochronny, który chcą uzyskać. Farba na rdze, to jednak nie wszystko. Chcąc wywołać ochronę części metalowych na wiele lat stosujemy środki antykorozyjne, jako podkład dla właściwej farby zabezpieczającej.

Metody jakimi przeprowadzamy renowacje


W zależności od detalu podlegającego renowacji oraz zakresu prac proces ten przeprowadzamy w siedzibie klienta lub zabieramy detale do naszej siedziby. Następnie wykonujemy proces renowacji i dostarczamy do klienta odnowione detale. Farby podkładowe oraz elewacyjne nanosimy zwykle metodą natryskową w połączeniu z metodą ręczną-pędzlem jako sposób dotarcia do trudno dostępnych miejsc.

ZADZWOŃ DO NAS

Oferujemy profesjonalne usługi renowacji metali, które pomogą Ci przywrócić blask Twoim metalowym przedmiotom. Nasze usługi obejmują:
Polerowanie – usuwanie zadrapań, plam i innych defektów z powierzchni metali za pomocą specjalistycznych narzędzi i środków czyszczących. Dzięki temu metal staje się gładki i lśniący.
Cynkowanie – proces nakładania cienkiej warstwy cynku na powierzchnię metalu w celu ochrony przed korozją i zwiększenia trwałości.
Malowanie – nanoszenie farby lub lakieru na powierzchnię metalu w celu ochrony przed korozją i poprawienia wyglądu.
Naprawa – usuwanie uszkodzeń z powierzchni metalowych poprzez spawanie, lutowanie lub naprawę mechaniczną.
Restauracja – kompleksowe przywracanie blasku i funkcjonalności zabytkowych przedmiotów z metalu poprzez oczyszczenie, renowację i naprawę.

Konserwacja – stosowanie specjalnych środków konserwujących w celu ochrony metalowych przedmiotów przed korozją, rdzą i innymi uszkodzeniami.
Oczyszczanie – usuwanie rdzy, osadów i innych zanieczyszczeń z powierzchni metalu za pomocą specjalistycznych środków i narzędzi.
Doradztwo – służymy fachowym doradztwem w zakresie pielęgnacji i konserwacji metalowych przedmiotów oraz w wyborze odpowiednich środków czyszczących i konserwujących.
Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży, a nasi pracownicy są wykwalifikowanymi specjalistami, którzy wykonują swoją pracę z precyzją i dbałością o każdy detal. Zapewniamy najwyższą jakość usług i konkurencyjne ceny. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!