Konstruktor

projekt, rysunek techniczny, konstruktor, dokumentacja, konstrukcje

Konstrukcje na zamówienie

Projektujemy konstrukcje szyte na miarę oczekiwań klientów. Potrzebujesz czegoś, czego nie ma w sklepie? Napisz do nas w tej sprawie. Dołożymy wszelkich starań by Ci pomóc. Nie musisz rezygnować ze swoich marzeń!. Pomożemy Ci w korzystnej cenie. Każda konstrukcja podlega u nas indywidualnej wycenie oraz indywidualnemu podejściu do klienta by jak najdoskonalej spełnić jego oczekiwania. Wykonujemy rysunki techniczne. Wykonujemy projekt, dokumentacja, i konstrukcje.

Konstruktor

Nasze usługi – Konstruktor

Konstruktor
Konstruktor

KONSTRUKCJE NA WYMIAR

Konstruktor
Konstruktor

NIESTANDARDOWE ZABUDOWY

Konstruktor
Konstruktor

WYKONANIE

Konstruktor
Konstruktor

KONSTRUKCJE DLA PRZEMYSŁU

ZADZWOŃ DO NAS

Konstruktor

Realizacje

Konstrukcje szyte na miarę  – indywidualna wycena

Potrzebujesz wiaty, zadaszenia… , a może mebli w stylu industrialnym? Napisz  do nas. Modułowość rozwiązań przez nas stosowanych oraz duże możliwości technologiczne sprawiają że zrealizujemy twoją potrzebę w krótkim czasie. Pomożemy Ci w stworzeniu projektu od zera. Przez cały czas od początku aż do zakończenia będziesz mógł uczestniczyć w projekcie. Konsultować zmiany tak by efekt końcowy jak najlepiej odzwierciedlał twoje potrzeby. Specjalizujemy się w nieszablonowym podejściu do zadanego tematu, dzięki temu masz gwarancję, że twój projekt będzie wyjątkowy i unikalny.
Wykorzystywane materiały: Pracujemy z różnymi materiałami: konstrukcje drewniane, z płyty, z tworzyw sztucznych,  z metali stopowych oraz stali węglowej, konstrukcje ze stali nierdzewnej.

Jak pracujemy?

Często pomagamy stworzyć prototyp, a klienci w późniejszym czasie zlecają nam seryjną lub małoseryjną produkcję. Projektujemy oraz wykonujemy balustrady balkonowe i tarasowe. Ogrodzenia z paneli modułowych, regały stalowe, antresole zarówno drewniane jak i stalowe. Praca Konstruktora jest pracą koncepcyjną. Nie musisz się znać na tym. Nie musisz wiedzieć jak rozwiązać problem techniczny. Dołożymy wszelkich starań byś był zadowolony z finalnego etapu prac. Ponadto na drodze rozważań podczas opracowywania koncepcji realizacji zleconego tematu postaramy Ci się podpowiadać oraz zaproponować kilka rozwiązań. Wykonujemy rysunek techniczny ostatecznej koncepcji i taka dokumentacja techniczna zostaje przedstawiona klientowi do akceptacji. Po zatwierdzeniu zabieramy się za realizacje tego projektu tak by urzeczywistnić marzenia naszych klientów.

Doświadczenie w różnych branżach

Szeroka wiedza techniczna gwarantuje naszym klientom jak najlepsze odwzorowanie ich potrzeby na finalnym etapie prac. W naszych konstrukcjach staramy się korzystać z unifikacji oraz standaryzacji elementów składowych co korzystnie wpływa na eksploatacje naszych projektów oraz na łatwość i elastyczność wymiany części eksploatacyjnych.
Co nas wyróżnia?
Wyróżnia nas to, że pomagamy klientom indywidualnym. Potrzebujesz 1sztukę jakiegoś detalu lub konstrukcji? Napisz do nas pomożemy Ci. Posiadamy własny park maszynowy pomocny przy tego typu realizacjach. Ponadto na wyposażeniu mamy również spawarkę mobilną dzięki której możemy zrealizować potrzeby w lokalizacji klienta. Połączenie tych zalet wyróżnia ofertę naszej firmy na tle konkurencji. Więcej konstrukcji znajdziesz na naszej stronie głównej –tutaj.

ZADZWOŃ DO NAS