LEASING

Leasing

Leasing pracowników – o firmie

Z uwagi na fakt, że stanowimy zbiór fachowców o różnych umiejętnościach oraz fakt, że lubimy pomagać często pracujemy w outsourcing’u. Innymi słowy wynajmujemy naszych specjalistów do firm zewnętrznych. Jeśli potrzebujesz dodatkowej pary rąk do pracy możesz skorzystać z naszej oferty. Pomagamy osobom samozatrudnionych, małym firmą i deweloperom. Często gdy chcemy zdążyć przed goniącym terminem a brakuje Ci rąk do pracy nie wiesz co zrobić… Myślisz sobie gdyby doba miała 48h…. Nie tędy droga lepiej postaw na leasing. Możesz wynająć świetnych fachowców w korzystnej cenie i zdjąć z siebie presję czasu. Współpraca b2b o charakterze leasingu jest ciekawym rozwiązaniem a także pozwala zbudować wiele ciekawych znajomości w ramach partnerstwa biznesowego przy jednoczesnej redukcji kosztów.

leasing
leasing

Leasing pracowników

Zauder-Industries jako właściciel marki Zlota-Raczka.info może udostępnić Ci wykwalifikowanych pracowników. Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy, są specjalistami w swoim fachu. Jeśli zaś chodzi o wykwalifikowaną kadrę inżynierską to projekty zrealizowane przez nich znajdziecie tutaj. Leasing pracowników zwłaszcza budowlanych w Polsce jest nowym rozwiązaniem, modelem biznesowym. Rok do roku jednak zyskuje ten model coraz większą popularność, a to z uwagi na rosnące koszty utrzymania pracowników. Przy długofalowej współpracy outsourcing pracowników wychodzi korzystniej dla wszystkich.

Potwierdza to zainteresowanie ofertą kontrahentów, którzy skorzystali już raz z takiego wsparcia naszych fachowców. Nie dość że firmy te pozytywnie oceniły efekt wykonanych prac to jeszcze zarezerwowały kolejne terminy realizacji. Często jesteśmy pytani gdzie leży tajemnica sukcesu naszej firmy i to jest właśnie dobra zakładka by odpowiedzieć na to pytanie. Gdzie leży hmm cóż według nas w ludziach odpowiednio dobranych do siebie tworzących ekipę wzajemnie uzupełniających się Fachowców. Każdy Inwestor, który widzi naszą ekipę remontową w pracy stwierdza że dobrze zrobił/ła, że zadzwonił/ła. Zachęcamy byś i Ty przyszły kooperancie zadzwonił i zapytał o warunki współpracy.

leasing

Pracownicy Budowlani/Remontowi

leasing

Fachowcy

leasing

Pracownicy
Biurowi/Inżynierowie

ZADZWOŃ DO NAS

leasing

Nasze Opinie

Na podstawie 43 opinii.
leasing
Klaudia Kontowska
2022-04-19
Najlepsza zlota raczka w Lodzi, gorąco polecam. Bardzo sympatyczna obsługa, szybki kontakt i przede wszystkim profesjonalnie. Bardzo dobra ekipa remontowa Lodz!! 😊
leasing
Teresa Adamczyk
2022-04-14
Firma budowlana lodz swiadczy uslugi tzw Zlotej raczki profesjonalnie, terminowo. Polecam.Szybko usunieta usterka kuchenki elektrycznej.
leasing
Agnieszka Marczak
2022-04-02
Prawdziwa ZŁOTA RĄCZKA! Polecam! Szybki i konkretny człowiek. Nie zastanawia się nad niczym, od razu przechodzi do powierzonego zadania 🙂 Dziękuję, że mnie Pan wcisnął w swój napięty grafik. Gdy tylko będzie taka potrzeba, na pewno skorzystam z usług tego Pana 😉 pozdrawiam. Agnieszka
leasing
Mariusz Zabinski
2022-02-24
Firma godna polecenia uczciwa rzetelna i profesjonalna.Uszkodzilem słupek na hotelu parkingowym będąc przejazdem w Łodzi,dostałem wszelkie zdjęcia z naprawy koszt nie był wygórowany a praca była wykonana bardzo profesjonalnie.
leasing
Beata Rucinska
2021-12-20
Pan Łukasz to uprzejmy i zarazem konkretny fachowiec. Nie traci czasu i od razu zabiera sie do pracy. Doradzi i pomoże, nie tracąc przy tym życzliwego uśmiechu. Polecam
leasing
Gosia Noworyta
2021-12-08
Przez 1.5 roku szukałam fachowca, który podjąłby sie demontażu 20 letniego wyciągu kuchennego w zabudowie szafkowej,kupił odpowiedni i go zamontował.Jedynym który tego się podjął był Łukasz.Wykonał to perfekcyjnie, rozważając różne rozwiązania problemu.Łukasz w pełni zasługuje na miano sympatycznej Złotej Rączki.
leasing
Kasia
2021-11-29
Prace budowlane wykonane rzetelnie, sprawnie, sympatyczna obsluga, polecam serdecznie
leasing
Irena Durasik
2021-10-22
Polecam ta firmę. Usluga remontowa wykonana profesjonalne super firma 😉

ZADZWOŃ DO NAS

ZADZWOŃ DO NAS