LEASING

Leasing

Leasing pracowników – o firmie

Z uwagi na fakt, że stanowimy zbiór fachowców o różnych umiejętnościach oraz fakt, że lubimy pomagać często pracujemy w outsourcing’u. Innymi słowy wynajmujemy naszych specjalistów do firm zewnętrznych. Jeśli potrzebujesz dodatkowej pary rąk do pracy możesz skorzystać z naszej oferty. Pomagamy osobom samozatrudnionych, małym firmą i deweloperom. Często gdy chcemy zdążyć przed goniącym terminem a brakuje Ci rąk do pracy nie wiesz co zrobić… Myślisz sobie gdyby doba miała 48h…. Nie tędy droga lepiej postaw na leasing. Możesz wynająć świetnych fachowców w korzystnej cenie i zdjąć z siebie presję czasu. Współpraca b2b o charakterze leasingu jest ciekawym rozwiązaniem a także pozwala zbudować wiele ciekawych znajomości w ramach partnerstwa biznesowego przy jednoczesnej redukcji kosztów.

leasing
leasing

Leasing pracowników

Zauder-Industries jako właściciel marki Zlota-Raczka.info może udostępnić Ci wykwalifikowanych pracowników. Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy, są specjalistami w swoim fachu. Jeśli zaś chodzi o wykwalifikowaną kadrę inżynierską to projekty zrealizowane przez nich znajdziecie tutaj. Leasing pracowników zwłaszcza budowlanych w Polsce jest nowym rozwiązaniem, modelem biznesowym. Rok do roku jednak zyskuje ten model coraz większą popularność, a to z uwagi na rosnące koszty utrzymania pracowników. Przy długofalowej współpracy outsourcing pracowników wychodzi korzystniej dla wszystkich.

Potwierdza to zainteresowanie ofertą kontrahentów, którzy skorzystali już raz z takiego wsparcia naszych fachowców. Nie dość że firmy te pozytywnie oceniły efekt wykonanych prac to jeszcze zarezerwowały kolejne terminy realizacji. Często jesteśmy pytani gdzie leży tajemnica sukcesu naszej firmy i to jest właśnie dobra zakładka by odpowiedzieć na to pytanie. Gdzie leży hmm cóż według nas w ludziach odpowiednio dobranych do siebie tworzących ekipę wzajemnie uzupełniających się Fachowców. Każdy Inwestor, który widzi naszą ekipę remontową w pracy stwierdza że dobrze zrobił/ła, że zadzwonił/ła. Zachęcamy byś i Ty przyszły kooperancie zadzwonił i zapytał o warunki współpracy.

leasing

Pracownicy Budowlani/Remontowi

leasing

Fachowcy

leasing

Pracownicy
Biurowi/Inżynierowie

ZADZWOŃ DO NAS

leasing

Nasze Opinie

leasing
Anna Raczyńska
2024-02-20
Szybko i sprawnie wykonana usługa (wycięcie w zabudowie dojść pod wodomierze w dwóch pionach). Pan Łukasz jest osobą punktualna i słowną. W razie potrzeby z pewnością ponownie skorzystam z jego usług i polecę go innym.
leasing
andrzej śmiechowski
2023-11-04
Totalny remont dwupokojowego mieszkania w bloku zrobiony perfekcyjnie. Zakres prac to : całkowita wymiana przewodów elektr.,podwieszane sufity, wylewki pod panele podłogowe, kafle ścienne i podłogowe, przeróbka całej łazienki, płyty karton-gips, oświetlenie ledowe i zwyłe aż po założenie na końcu żaluzji we wszystkich oknach. Wszechstronna wiedza P. Łukasza nie podlega dyskusji. Detale dopracowane w szczegółach. Poza tym niezwykle miły człowiek z fajnym poczuciem humoru. Polecam firmę w 100 % wszystkim niezdecydowanym...... Pozdrawiam.
leasing
Krzysztof Kociszewski
2023-08-25
Usługa wykonana sprawnie i dokładnie, wszystko zgodnie z życzeniami. Firma godna polecenia.
leasing
Elżbieta
2023-08-03
Profesjonalne podejście Właściciel zawsze doradzi i podpowie co będzie lepsze dla właściciela, co się z czym lepiej zgra. Firma ma poczucie estetyki i gust. Jeśli masz w planach mniejszą budowę lub remont czy wykończenie wnętrz polecam rozważyć Złota Raczka do współpracy. Polecam :-)
leasing
Grzegorz
2023-05-28
Git
leasing
Iga Iga
2023-02-14
Polecam złotą rączkę, szybko i profesjonalnie! Warto skorzystać przy jakichkolwiek pracach wykończeniowych lub remontach.
leasing
Magdalena Pilarska
2022-12-17
Profesjonalna usługa zmiany syfonu. Dobry kontakt z właścicielem. Szybki termin. Polecam. W razie kolejnej potrzeby na pewno skorzystamy.
leasing
Dobry Zarządca
2022-12-14
Usługi wykonywane fachowo i sprawnie!

ZADZWOŃ DO NAS