LEASING

Leasing

Leasing pracowników – o firmie

Z uwagi na fakt, że stanowimy zbiór fachowców o różnych umiejętnościach oraz fakt, że lubimy pomagać często pracujemy w outsourcing’u. Innymi słowy wynajmujemy naszych specjalistów do firm zewnętrznych. Jeśli potrzebujesz dodatkowej pary rąk do pracy możesz skorzystać z naszej oferty. Pomagamy osobom samozatrudnionych, małym firmą i deweloperom. Często gdy chcemy zdążyć przed goniącym terminem a brakuje Ci rąk do pracy nie wiesz co zrobić… Myślisz sobie gdyby doba miała 48h…. Nie tędy droga lepiej postaw na leasing. Możesz wynająć świetnych fachowców w korzystnej cenie i zdjąć z siebie presję czasu. Współpraca b2b o charakterze leasingu jest ciekawym rozwiązaniem a także pozwala zbudować wiele ciekawych znajomości w ramach partnerstwa biznesowego przy jednoczesnej redukcji kosztów.

leasing
leasing

Leasing pracowników

Zauder-Industries jako właściciel marki Zlota-Raczka.info może udostępnić Ci wykwalifikowanych pracowników. Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy, są specjalistami w swoim fachu. Jeśli zaś chodzi o wykwalifikowaną kadrę inżynierską to projekty zrealizowane przez nich znajdziecie tutaj. Leasing pracowników zwłaszcza budowlanych w Polsce jest nowym rozwiązaniem, modelem biznesowym. Rok do roku jednak zyskuje ten model coraz większą popularność, a to z uwagi na rosnące koszty utrzymania pracowników. Przy długofalowej współpracy outsourcing pracowników wychodzi korzystniej dla wszystkich.

Potwierdza to zainteresowanie ofertą kontrahentów, którzy skorzystali już raz z takiego wsparcia naszych fachowców. Nie dość że firmy te pozytywnie oceniły efekt wykonanych prac to jeszcze zarezerwowały kolejne terminy realizacji. Często jesteśmy pytani gdzie leży tajemnica sukcesu naszej firmy i to jest właśnie dobra zakładka by odpowiedzieć na to pytanie. Gdzie leży hmm cóż według nas w ludziach odpowiednio dobranych do siebie tworzących ekipę wzajemnie uzupełniających się Fachowców. Każdy Inwestor, który widzi naszą ekipę remontową w pracy stwierdza że dobrze zrobił/ła, że zadzwonił/ła. Zachęcamy byś i Ty przyszły kooperancie zadzwonił i zapytał o warunki współpracy.

leasing

Pracownicy Budowlani/Remontowi

leasing

Fachowcy

leasing

Pracownicy
Biurowi/Inżynierowie

ZADZWOŃ DO NAS

leasing

Nasze Opinie

leasing
Iga Iga
2023-02-14
Polecam złotą rączkę, szybko i profesjonalnie! Warto skorzystać przy jakichkolwiek pracach wykończeniowych lub remontach.
leasing
Magdalena Pilarska
2022-12-17
Profesjonalna usługa zmiany syfonu. Dobry kontakt z właścicielem. Szybki termin. Polecam. W razie kolejnej potrzeby na pewno skorzystamy.
leasing
Dobry Zarządca
2022-12-14
Usługi wykonywane fachowo i sprawnie!
leasing
Szymon Świerczewski
2022-09-27
Naprawa przeciekającej zmywarki. Szybka reakcja, właściwa diagnoza awarii, przejrzysta kalkulacja kosztów. Następnie sprawne i profesjonalne wykonanie naprawy. Polecam.
leasing
Silcare Łódź
2022-09-23
Bardzo polecamy firmę. Naprawa szybka, odbyła się bezproblemowo. Kontakt z pracownikiem jak najbardziej pozytywny. Dziękujemy za naprawy. Szybkie terminy!
leasing
Milosz Mrozowski
2022-09-10
Bęben z walizki mnie wyczarowali.
leasing
Michal Smolinski
2022-09-04
Świetni fachowcy, naprawa wykonana rzetelnie i w krótkim terminie. Śmiało polecam.
leasing
Olga PANASIUK
2022-09-02
Naprawy w mieszkaniu wykonane szybko, profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona. Będę korzystać i polecać dalej. Pozdrawiam
leasing
Agnieszka Trzoska
2022-08-24
Zleciłam prace remontowe w starym budownictwie. To co mnie urzekło to profesjonalizm, punktualność, świetny kontakt i zaangażowanie. Pan Łukasz i Tomasz wykonali więcej prac niż wstępnie zakładaliśmy. Dziękuję bardzo i polecam Zauder-Industries 🙂

ZADZWOŃ DO NAS

ZADZWOŃ DO NAS