Murarz

budowa, fundament, murarz, murowanie, cegła,

Słów kilka o firmie

Naszą firmę tworzy zespół profesjonalnych fachowców z doświadczeniem w branży remontowej, budowlanej, dekoracyjnej i przemysłowej. Realizujemy prace murarskie w szerokim zakresie. Specjalizujemy się w drobnych pracach murarskich. Zazwyczaj zadaniem naszych murarzy jest wznoszenie ścian, niskich budynków takich jak garaże lub budynki gospodarcze czy naprawa murów.

murarz

Nasze usługi – Murarz

murarz
murarz

WYKOPY POD FUNDAMENT

murarz
murarz

FUNDAMENT

murarz
murarz

OGRODZENIA Z CEGŁY KLINKIEROWEJ

murarz
murarz

BUDOWA DOMÓW

murarz
murarz

DROBNE PRACE BUDOWLANE

murarz
murarz

STARA CEGŁA

murarz
murarz

ROBOTY WYBURZENIOWE

murarz
murarz

ROBOTY ŻELBETOWE

ZADZWOŃ DO NAS

Wyburzenia

Realizacje

Usługi murarskie – Zakres realizowanych prac

Wznoszenie ścian z cegieł, kamieni, elementów betonowych, gipsów, schody, ogrodzenia, obkładanie konstrukcji ogrodzeniowych cegłą klinkierową lub tynkiem, prace w zakresie układania starej cegły na ścianach wyburzanie ścian działowych oraz wznoszenie nowych wznoszenie niewielkich budynków oraz wylewanie pod nie fundamentów naprawa uszkodzonych elewacji oraz ścian rekonstrukcja ścian, tuneli i studni rewizyjnych murowanie kanałów ściekowych, przepustów wykonywanie, naprawianie oraz konserwowanie pieców grzewczych i przemysłowych, kotłów i kominów przemysłowych. Asortyment dla murarza w sklepie Złotej Rączki znajdziesz tutaj. Robimy wylewki wewnętrzne oraz tarasowe. Izolujemy fundamenty. Jest to bardzo ważna i istotna kwestia, której wynikiem jest wnikanie wilgoci do wnętrza nieruchomości i tworzenie się pleśni. Ta zaś zagraża zdrowiu mieszkańców danej nieruchomości. W asortymencie mamy również drobne murowanie. Stawiamy gril murowane na działkach naszych klientów.

Stawiamy mury i ogrodzenia uprzednio wylewając pod te konstrukcje fundament. Wykonujemy również fundamenty punktowe między innymi fundament pod bramę przesuwną itp. Wykorzystujemy cegła czerwona, cegła elewacyjna, cegła rozbiórkowa i inne… Naszym klientom jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowość usług. Pod tą definicją kryją się najróżniejsze usługi. Przykładowo jeśli klient chciałby wykonać ogrodzenie. Otrzymuje od nas możliwość budowania fundamentu. Możliwość murowania ogrodzenia wg. projektu oraz jego zabezpieczenia: tynkiem , starą cegłą lub na inne sposoby zgodnie z życzeniem klienta lub jego architekta. Natomiast dzięki kaskadzie usług możemy również zaproponować obsadzenie przęseł ogrodzeniowych oraz ich wykonanie w drewnie lub metalu. Na koniec zaś możemy również zamontować automat do otwierania bramy.

ZADZWOŃ DO NAS

Nasza firma murarska oferuje szeroki zakres usług związanych z budową i remontami budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych. Oferujemy pełną gamę usług murarskich, od projektowania po wykonanie końcowe.
Nasze usługi murarskie obejmują:
Budowa budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej:
Budowa domów jednorodzinnych i wielorodzinnych,
Budowa budynków użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola, obiekty sportowe, hale magazynowe, etc.
Wykonywanie remontów budynków:
Remonty elewacji i dachów,
Montaż i wymiana okien i drzwi,
Adaptacje poddaszy i strychów,
Wyburzenia i rozbiórki.
Wykonywanie prac murarskich:
Wznoszenie ścian i budynków,
Murowanie fundamentów,
Tynkowanie i malowanie,
Układanie kostki brukowej i płytek.
Konserwacja budynków:

Usuwanie wilgoci i grzybów,
Usuwanie zanieczyszczeń i plam z elewacji,
Ochrona antykorozyjna elementów metalowych.
Nasze usługi wykonywane są przez doświadczonych i wykwalifikowanych murarzy, którzy posiadają wiedzę i umiejętności potrzebne do wykonania nawet najbardziej skomplikowanych zadań. Stawiamy na jakość i terminowość wykonania usług oraz korzystamy wyłącznie z najlepszych materiałów dostępnych na rynku.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług murarskich i do kontaktu z naszym zespołem w celu omówienia szczegółów projektu i uzyskania wyceny.