Remonty

Remonty, kuchnia, salon, przedpokój, mieszkanie.

Usługi remontowe

Naszą firmę tworzy zespół profesjonalnych fachowców z doświadczeniem w branży remontowej, budowlanej, dekoracyjnej i przemysłowej. Obszarem, na którym wykonujemy usługi remontowe jest Łódź a także okoliczne miasta i gminy w województwie łódzkim. Jesteśmy renomowana firmą, docenianą na łódzkim rynku mieszkaniowym i przemysłowym. Cieszymy się uznaniem Klientów, a zrealizowane przez nas projekty sprawiają, że Klienci polecają nas innym. Atuty naszego zespołu to doświadczenie, sumienność, rzetelność, otwarcie na Klienta oraz terminowość. Wyróżnia nas także kompleksowość wykonywanych prac, jakość i precyzja podejmowanych działań. I co najważniejsze, prace remontowe i wykończeniowe to nasza pasja! A kiedy pracuje się z pasją, działania zawsze wykonuje się z uśmiechem, w przyjaznej atmosferze i z dobrym słowem. Zachęcamy do zapoznania się z profilem naszej działalności, szczegóły poniżej. Zaś gdy potrzebujesz materiałów do remontu twojego mieszkania zajrzyj tutaj.

Remonty

Nasze Usługi – Remonty

Remonty
Remonty

DEMONTAŻ/WYBURZANIE

Remonty
Remonty

BIAŁY MONTAŻ

Remonty
Remonty

INSTALACJE WODNO-KANALIZACYJNE

Remonty
Remonty

INSTALACJE c.o

Remonty
Remonty

INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Remonty
Remonty

MONTAŻ MEBLI DRZWI OKIEN I PODŁÓG

Remonty
Remonty

GŁADZIE MALOWANIE TYNKI I FARBY DEKORACYJNE

Remonty
Remonty

GLAZURA I STARA CEGŁA

Remonty
Remonty

MONTAŻ AKCESORIÓW

Remonty
Remonty

MEBLE NA WYMIAR

Remonty
Remonty

KLIMATYZACJA

Remonty
Remonty

SYSTEMY SMART HOME

ZADZWOŃ DO NAS

Wykończenia wnętrz oraz Remonty

Opowiedz nam o pomyśle na renowację swojej przestrzeni!​
Kompleksowe usługi remontowe to nasza specjalność! Wystarczy, że pokażesz nam swoje wnętrze, a my zajmiemy się jego wykończeniem i dostosujemy je tak, abyś czuł się w swoim „m” komfortowo, bezpiecznie i wyjątkowo. To Twoja przestrzeń, której my nadamy powiew świeżości. Od Ciebie zależy, jak bardzo intensywny i nowatorski!. Jeśli masz pomysł czy wizualizację swojego mieszkania, to świetnie! sama koncepcja to dobry początek, my zajmiemy się resztą. Gdy nie masz czasu aby zwrócić uwagę na remontowe szczegóły, przygotować projekt lub zarys renowacji czy przebudowy, jeśli jest to Twój pierwszy remont, poprowadzimy Cię przez tajemnice aranżacji mieszkania i zaproponujemy nowy wygląd Twojej codziennej przestrzeni(kuchnia, salon, przedpokój.. i inne). Cechą dla nas najważniejszą jest Twój komfort, dopasowanie do Twoich potrzeb i szybki czas, w którym przygotujemy dla Ciebie odrestaurowaną przestrzeń. W zależności od potrzeb Klienta, przywracamy pomieszczeniom dawną funkcjonalność lub nadajemy jej nowy wymiar.

Z nami zrobisz Remonty

ZADZWOŃ DO NAS

Co zawiera nasza oferta?

Remontujemy całe mieszkania jak również starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta prowadzimy remonty pojedynczych pomieszczeń. Oprócz takich prac prowadzimy inwestycje remontowe większej skali. Podsumowując remontujemy i odświeżamy pomieszczenia i nieruchomości o każdym charakterze użytkowym:

Remonty
Remonty

REMONT MIESZKANIA

Remonty
Remonty

REMONT SALONU

Remonty
Remonty

REMONT KUCHNI

Remonty
Remonty

REMONT PRZEDPOKOJU

Remonty
Remonty

REMONT SYPIALNI

Remonty
Remonty

REMONT LOKALI USŁUGOWYCH

Remonty
Remonty

REMONT HOTELU

Remonty
Remonty

REMONT TARASU I BALKONU

Remonty
Remonty

REMONT DOMU

Remonty
Remonty

REMONT BIUR I SAL KONFERENCYJNYCH

Remonty
Remonty

REMONT PRZYCHODNI I GABINETÓW

Remonty
Remonty

REMONT SZPITALI

Remonty
Remonty

REMONTY MAGAZYNÓW

Remonty
Remonty

REMONT MARKETÓW

Remonty
Remonty

REMONT GARAŻY

Remonty
Remonty

REMONTY LOKALI ZABYTKOWYCH

Jesteśmy firmą, która posiada bogate doświadczenie i wiele zrealizowanych projektów, których przedmiotem były remonty, renowacje, odświeżanie, przebudowy, naprawy, odnowy, prace konserwatorskie, modernizacje czy nowe zabudowy pomieszczeń(takich jak kuchnia, salon, przedpokój i wiele innych).
 W zakres prac remontów kompleksowych realizowanych przez naszą firmę wchodziły m. in.: usługi budowlane, prace wykończeniowe,gruntowanie,tynkowanie, malowanie, prace instalacyjne (elektryka, hydraulika, kanalizacja, telekomunikacja), wykonywanie przyłączy, aranżacje sufitów, ścian i podłóg, układanie paneli, drewna, płytek kuchennych i łazienkowych, montaż oświetlenia, zakładanie drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych.
Jeśli zaistnieje potrzeba zmiany układu pomieszczeń, wyburzamy ściany i stawiamy nowe we wskazanym miejscu, korzystnie zmieniając rozkład pomieszczeń i zwiększając przestrzeń użytkową mieszkania. Przygotowana przez nas oferta jest szeroka, kompleksowa i co najważniejsze – korzystna cenowo!
Remonty domów – to często skomplikowany i czasochłonny proces, ale dzięki odpowiedniemu przygotowaniu i planowaniu, możesz uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek i kosztów. Nasza firma podpowiada oraz pomaga sporządzić kosztorys techniczny przy remontach domów.

Remonty mieszkania – to proces, który pozwala na odświeżenie i zmianę wyglądu wnętrz. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu i planowaniu z firmą Złota Rączka, możesz uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek i kosztów. Realizujemy kompleksowe remonty mieszkań pod klucz z uwzględnieniem zróżnicowanych standardów wykończenia wnętrz.
Remonty lokalu – usługowego to proces, który pozwala na zmianę wyglądu i funkcjonalności przestrzeni, co może wpłynąć na poziom zadowolenia klientów oraz wynikający z tego wzrost przychodów. Jednakże, aby przeprowadzić remont w sposób profesjonalny i funkcjonalny, ważne jest określenie przeznaczenia lokalu oraz funkcji jaką znajdujące się w nim pomieszczenia mają spełniać. Wykonujemy remonty lokali zarówno pod drobne i mniejsze cele biznesowe jak i budynki o większych powierzchniach.
Remonty nieruchomości – zabytkowych to proces wymagający szczególnej uwagi, aby zachować wartość historyczną i estetyczną obiektu. Z jednej strony, remont powinien odnowić obiekt i przywrócić mu dawny blask, z drugiej strony, powinien respektować jego historyczną wartość i charakter. Nasza firma realizuje usługi w tym zakresie. Nierzadko pracujemy pod czujnym okiem konserwatora zabytków.


Do każdej oferty dokładamy coś więcej…
Zależy Ci nie tylko na solidnie wykonanej pracy? Ze swojej strony oferujemy troszkę więcej niż nasze umiejętności techniczne i remontowe. Każde zlecenie to dla nas impuls do kreatywnego działania i indywidualnego podejścia do Klienta. Inspirujemy się tym, czego od nas oczekujesz i doceniamy to, że obdarzyłeś nas zaufaniem. Od momentu poznania Ciebie i Twoich potrzeb, jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie. To dla nas bardzo ważne, abyś mógł uczestniczyć w realizacji każdego etapu projektu. Dlatego jeśli nie masz czasu aby pojawić się i zobaczyć jak postępują prace, kontaktujemy się z Tobą telefonicznie na każdym etapie, konsultujemy z Tobą każdy detal i zmiany w realizowanej inwestycji. Podstawą naszej pracy jest zaufanie. To na nim bazujemy już od naszego pierwszego kontaktu. Cenimy współpracę w dobrej, przyjaznej atmosferze. Naszym celem jest podtrzymanie tej atmosfery i zaufania także po zakończeniu realizacji usługi.

Jeżeli przygotowujesz się do remontu kuchnia,salon, czy przedpokój, całe mieszkanie, przebudowy lub jesteś już w trakcie realizacji projektu, zadzwoń do nas! Z pewnością będziemy mogli pomóc 😊

​Z nami Twoje pomieszczenia uzyskają nowy design!
Zapraszamy Zespół Złotej Rączki 🙂

ZADZWOŃ DO NAS