Roboty ziemne

Roboty ziemne

Słów kilka o firmie

Zagospodarowanie terenu to niełatwe zadanie, jeśli nie mamy doświadczenia w temacie, a także dostępu do potrzebnego sprzętu. Pierwszy etap budowy dobrze jest zlecić fachowcom, którzy dysponują nie tylko profesjonalnymi urządzeniami budowlanymi, ale także adekwatną wiedzą i doświadczeniem. W ten sposób mamy pewność, że roboty ziemne przeprowadzone zostały umiejętnie i z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa.
Woj. łódzkie: roboty ziemne i prace ogrodowe

Roboty ziemne

Nasze usługi – Roboty ziemne

Roboty ziemne
Roboty ziemne

UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ

Roboty ziemne
Roboty ziemne

MONTAŻ TARASÓW

Roboty ziemne
Roboty ziemne

BUDOWA OCZKA WODNEGO

Roboty ziemne
Roboty ziemne

PŁYTY BETONOWE OGRÓD

Roboty ziemne
Roboty ziemne

BUDOWA OGRODZEŃ

Roboty ziemne
Roboty ziemne

WIATY ALTANY PERGOLE

Roboty ziemne
Roboty ziemne

SZKLARNIE

Roboty ziemne
Roboty ziemne

WYKOPY

ZADZWOŃ DO NAS

Roboty ziemne

Realizacje

Roboty ziemne

Złota Rączka to firma, która zajmuje się wykańczaniem wnętrz oraz realizowaniem zewnętrznych robót budowlanych. Nasi fachowcy przeprowadzą Państwa zarówno przez cały proces konstrukcji wymarzonego domu i ogrodu, jak i mniejsze prace remontowe czy modernizacyjne. Realizowane przez nas roboty ziemne to: m.in.: układanie kostki brukowej, montaż tarasów, budowa oczka wodnego, budowa ogrodzeń, montaż zadaszeń ogrodowych (wiaty, altany, pergole), montaż szklarni, wykopy – pod fundamenty, pod szambo, pod instalacje, pod piwnice. Oprócz standardowych prac ziemnych podejmujemy również trudniejsze wyzwania, po szczegółowej konsultacji z klientem. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące konkretnej usługi, zapraszamy do kontaktu. Bogate zaplecze maszynowe o różnych gabarytach Staramy się, aby nasze usługi były jak najbardziej uniwersalne, dlatego działamy wielokierunkowo i nieustannie wzbogacamy nasz sprzęt o nowe nabytki. W naszym warsztacie stacjonują między innymi koparka-ładowarka, ciągnik rolniczy, kombajn i wywrotka… a wszystkie z nich są do Państwa dyspozycji! Warto także wiedzieć, że skomplikowane prace ziemne i ogrodowe nie zawsze wymagają ciężkich urządzeń. Alternatywą jest mały sprzęt, który dużo sprawniej dotrze w trudno dostępne miejsca – i z takiego też korzystamy w naszej codziennej pracy. Zatrudniając profesjonalistów Złotej Rączki do wykonania projektu, nie muszą się Państwo martwić o szczegóły
zlecenia: nasi fachowcy posiadają kompetencje niezbędne do rzetelnego zaplanowania, a następnie realizacji potrzebnych robót ziemnych. Niezależnie od rodzaju wymaganego sprzętu, zjawimy się u Państwa na czas, wyposażeni w niezbędne narzędzia i gotowość do natychmiastowego działania. Narzędzia potrzebne do pracy przy robotach ziemnych znajdziesz tutaj.

Świadczymy również usługi rolnicze. Ponad to kotwimy konstrukcje przydomowe takie jak tarasy czy zadaszenia tarasów. Korzystamy z wydajnych maszyn budowlanych, mamy sprzęt budowlany odpowiedni by zrealizować usługi wymagane przez naszych klientów. Układamy kostka brukowa. Każdą z naszych realizacji wykonujemy kompleksowo oraz na najwyższym poziomie świadczenia usług.

ZADZWOŃ DO NAS

Roboty ziemne to usługi związane z pracami budowlanymi z wykorzystaniem maszyn budowlanych, które wykonują prace na terenie ziemi i podziemia. Firma Złota Rączka zajmuje się robotami ziemnymi oferując szeroki zakres usług, w tym:
Wykopy i wyburzenia – nasza firma zajmująca się robotami ziemnymi wykonuje wykopy pod fundamenty budynków, linie kablowe i rurociągi, a także przeprowadza wyburzenia budynków, ścian i innych elementów.
Prace ziemne – nasza firma wykonuje prace ziemne, takie jak zagęszczanie gruntu, ustawianie słupów i ogrodzeń, równanie terenu i innych prac związanych z terenami zielonymi.

Koparki i ładowarki – nasza firma oferuje wynajem maszyn budowlanych takich jak koparki, ładowarki, walce, spychacze i inne, które umożliwiają wykonywanie prac ziemnych na dużą skalę.
Usługi brukarskie – nasza firma wykonuje również usługi brukarskie, w tym układanie kostki brukowej, chodników, podjazdów i innych elementów nawierzchni.
Firma Złota Rączka gdy wykonuje roboty ziemne zapewnia pełen zakres usług związanych z pracami ziemnymi, w tym projektowanie, przygotowanie terenu, wykonywanie prac oraz utrzymanie po wykonaniu. Profesjonalni pracownicy zapewniają terminowość, jakość i bezpieczeństwo wykonanych usług, dbając o zadowolenie klientów i ich komfort podczas prac.