Spawacz

zlota-raczka.info Spawacz

Spawacz, spawanie, konstrukcje stalowe

Słów kilka o firmie

Wśród naszego zespołu znajdują się ludzie posiadający zawodowe kwalifikacje spawalnicze o wieloletniej praktyce w zawodzie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Posiadamy sprzęt mobilny dzięki czemu możemy świadczyć usługi spawalnicze również z dojazdem do naszych klientów. Abstrahując od takich zleceń często również zachodzi potrzeba wykonania spoiny na montażu konstrukcji. Wówczas również pomagamy naszym zleceniodawcom. Jednak spawanie na budowach to nie tylko to w czym się specjalizujemy. We współpracy z projektantami oraz Konstruktorami wykonujemy od zera konstrukcje spawane o wszelkiej tematyce. Współpracujemy z deweloperami, z prywatnymi inwestorami zachowując każdorazowo indywidualne podejście do zagadnienia.

spawacz

Nasze usługi – Spawacz

spawacz
spawacz

SPAWAMY ANTRESOLE

spawacz
spawacz

SPAWAMY BALUSTRADY

spawacz
spawacz

SPAWAMY PODESTY

spawacz
spawacz

SPAWAMY OGRODZENIA

spawacz
spawacz

SPAWAMY REGAŁY

spawacz
spawacz

SPAWAMY DLA PRZEMYSŁU

spawacz
spawacz

SPAWAMY WIATY I BRAMY

spawacz
spawacz

NAPRAWIAMY KONSTRUKCJE SPAWANE

ZADZWOŃ DO NAS

Spawacz

Realizacje

Konstrukcja i spawanie stelaża pod brodzik

Naprawa słupka parkingowego

Konstrukcja i spawanie regału magazynowego

Co zawiera nasza oferta?

Zadzwoń i opowiedz nam co z czym chciałbyś trwale ze sobą połączyć, a my wyślemy do Ciebie fachowca, który pomoże Ci to zrealizować lub wykonamy ten detal w naszej siedzibie i pomożemy Ci go zamontować we wskazanej przez Ciebie lokalizacji. Nie wszystko da się przewidzieć od razu. Jeśli coś się nie uda, coś nie będzie pasować lub nie będzie spełniać twoich oczekiwań … Pomożemy Ci dostosować lub przerobić konstrukcje do twoich potrzeb. Oprócz realizacji zadań zawsze staramy się podchodzić indywidualnie do każdego klienta by ukierunkować go w dążeniu do osiągnięcia przez niego celu. ​Przykładowe konstrukcje  Spawamy konstrukcje takie jak: Antresole, Podesty, Regały na butle gazowe, Klatki, Poręcze schodowe, Bramy, Balustrady, Drobne elementy, Naprawiamy spawy, Zgrzewamy rury, Lutospawamy, rury, i wiele innych……Spawamy również konstrukcje dla przemysłu a realizacje można zobaczyć tutaj. W porozumieniu z naszymi wykonawcami jesteśmy wstanie wykonywać, naprawiać i odnawiać detale o różnym przeznaczeniu. Wykonujemy regały na butle gazowe na stacjach benzynowych. Oprócz konstrukcji zewnętrznych narażonych na działanie środowiska atmosferycznego wykonujemy również detale metalowe znajdujące się wewnątrz nieruchomości. Są to głównie detale ogólnego przeznaczenia w stylu loft’owym i industrialnym. Dzięki temu, że lubimy wyzwania zachowując przy tym otwarty umysł jesteśmy firmą, którą architekci często wybierają do współpracy w kooperacji.

Materiały z jakim pracujemy

Spawamy stal czarną (węglową i nisko stopową), Stal nierdzewną, Aluminium oraz Miedź z opcją LUTOSPAWANIA. Zakres wykorzystywanych materiałów jest szeroki. Dzięki temu naszym klientom jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie dopasowane do ich potrzeb. Nawet w przypadku gdy wymagana jest zmiana materiału całej konstrukcji. Spawamy materiały do grubości 16[mm]. Gwarantujemy przetop do 8[mm]. Spawamy również elementy cienkie poniżej 1,5[mm]. Co więcej, poprzez regulowaną indukcyjność naszych urządzeń możliwy jest proces lutospawania, dzięki któremu można swobodnie łączyć blachy samochodowe, wymagające uzyskania ochronnej powłoki cynkowej. Dodatkowo Jesteśmy w stanie zaproponować zgrzewanie tworzyw sztucznych takich jak Polipropylen, polietylen oraz polibuten.

ZADZWOŃ DO NAS

ZADZWOŃ DO NAS