Stolarz

zlota-raczka.info Stolarz

Słów kilka o firmie

Stolarze to prawdziwi rzemieślnicy pełni miłości i pasji do obróbki drewna. Ludzie pracujący w naszej firmie wykonują elementy z drewna lub elementy meblowe. Są to utalentowani ludzie obdarzeni zdolnościami manualnymi niezbędnymi w tym zawodzie.
Fachowcy marki Złota Rączka.info , na podstawie posiadanej wiedzy i doświadczenia, dobierają odpowiednie gatunki drewna do wytwarzania określonych mebli, elementów konstrukcji budowlanych, i temu podobnych, a także określają zalecany sposób ich konserwacji, lakierowania, czy łączenia z innymi materiałami. Meblarze wykonują prace związane z obróbką materiałów drzewnych przy pomocy narzędzi manualnych lub specjalistycznych maszyn i urządzeń. Ludzie u nas pracujący zajmują się także innymi pracami związanymi przede wszystkim z branżą meblarską, takimi jak; klejenie i okleinowanie elementów, wykańczanie powierzchni płaskich, montowanie okuć metalowych i wiele innych. Asortyment każdego stolarza znajdziesz tutaj.

Stolarz

Nasze usługi – Stolarz

Stolarz
Stolarz

MEBLE LOFTOWE

Stolarz
Stolarz

MEBLE KUCHENNE

Stolarz
Stolarz

SZAFY NA WYMIAR

Stolarz
Stolarz

INNE DETALE DREWNIANE

Stolarz
Stolarz

BLATY

Stolarz
Stolarz

DREWNIANE DRZWI

Stolarz
Stolarz

REGAŁY

Stolarz
Stolarz

PODŁOGI DREWNIANE

ZADZWOŃ DO NAS

Stolarz

Realizacje

Co zawiera nasza oferta?

Dobieramy odpowiednie rodzaje drewna do wykonywanego zadania. Renowacje wyrobów stolarskich odnawianie i konserwacja drewnianych antyków
konserwacje mebli zwykłych oraz ozdobnych projekt i wykonanie mebli na wymiar (szafy wnękowe, meble kuchenne). Dla naszych klientów wykonujemy szafy przesuwne, meble na wymiar, czy meble ogrodowe, meble młodzieżowe, meble do przedpokoju, meble, drewniane meble do salonu. Pracownicy naszej firmy uwielbiają pracować z drewnem. Pasja ta znajduje odzwierciedlenie nierzadko w ich pracach. Tworząc meble śmiało można powiedzieć że tworzą oni swoistego rodzaju działa sztuki. Taki charakter pracy powoduje, że jako pokłosiem pracy naszego Stolarza jest wyjątkowa aranżacja pomieszczenia remontowanego lub ogólnie całego mieszkania. Trend na stolarnie wraca.

Coraz więcej ludzi chcąc wyeksponować ścianę decyduje się na montaż na niej drewna. Połączenie drewna z metalem jest to trend obserwowany w stylu loftowym. Firma Złota rączka została stworzona do takich projektów. Tworzymy zabudowy szyte na miarę. Potrzebujesz mebla na konkretne miejsce zgłoś się do nas. Złota Rączka tworzy konstrukcje drewniane o unikatowym kształcie i funkcjonalności. Wybór naszej firmy jest korzystny dla klienta gdyż po pracach remontowych jesteśmy w stanie wykonać dla niego choćby szafę przesuwną. Takie działanie skraca czas potrzebny klientowi na umeblowanie się a więc również rzutuje bezpośrednio na czas wprowadzenia się lub na czas zwrotu z inwestycji.

Materiały z jakimi pracujemy

Pracujemy z różnymi rodzajami drewna. Dobieramy różne gatunki drewna lub materiały drewnopochodne dla zadanego projektu. W projektach szaf przesuwnych i zabudowy meblowej korzystamy z płyt meblowych ale nie tylko. Często również jest to drewno naturalne. Wszystko zależy od specyfikacji projektu. Drugim czynnikiem wyboru odpowiedniego materiału jest efekt jaki chce uzyskać klient. Często efekty naszych prac przekraczają wyobraźnie architektów i dekoratorów wnętrz. Takie reakcje są dla naszego stolarza najmilsze gdyż są to ludzie, którzy na co dzień pracują z różnymi materiałami przy swoich aranżacjach. Nasze zabudowy Często mają podświetlenie LED. Dzięki współpracy z elektrykiem jesteśmy niezależni i zorganizowani.

ZADZWOŃ DO NAS

ZADZWOŃ DO NAS