Tapicer

zlota-raczka.info Tapicer

Tapicer

Słów kilka o firmie

Tapicer to w dzisiejszych czasach rzadko spotykany już zawód. Jednakże w swoim zespole posiadamy kilku mistrzów tego rzemieślniczego fachu. Nasi pracownicy wykonują tapicerowane części mebli. Nasi fachowcy specjalizują się głównie w naprawach tapicerskich.
​Co zawiera nasza oferta
Nasza oferta dostosowana jest ściśle do potrzeb naszych klientów. Głównie z uwagi na charakter naszej pracy realizujemy naprawy mebli tapicerowanych. Są to meble zaprojektowane i wykonane w różnych stylach. Pracujemy również z antycznymi meblami, doprowadzając je do stanu świetnego wyglądu sprzed lat oraz funkcjonalności. Jeśli potrzebujesz materiałów tapicerskich znajdziesz je tutaj.

tapicer

Nasze usługi – Tapicer

tapicer
tapicer

DOBÓR MATERIAŁU

tapicer
tapicer

NAPRAWA OBICIA MEBLI

tapicer
tapicer

WYMIANA WYŚCIÓŁEK

tapicer
tapicer

WYMIANA MECHANIZMÓW

tapicer
tapicer

WYMIANA SPRĘŻYN

tapicer
tapicer

NAPRAWY KONSTRUKCYJNE

tapicer
tapicer

MEBLE NA WYMIAR

tapicer
tapicer

FACHOWE DORADZTWO

ZADZWOŃ DO NAS

Tapicer

Realizacje

Przykładowe realizacje

renowacje mebli tapicerowanych, wymiana sprężyn, wymiana gąbek, wymiana materiałów zewnętrznych – ponownie naciągamy i przyszywamy, by nadać Państwa meblom niepowtarzalny wygląd, który miały gdy były nowe. ​Materiały z jakimi pracujemy. Nasz pracownik sam dobiera odpowiedni materiał, biorąc pod uwagę konkretny mebel, ale też sugestię klienta, jeśli taka ma miejsce. W swojej pracy korzysta on z narzędzi ręcznych, wśród których wymienić należy przede wszystkim młotek, igły, nożyce, obcęgi, szpilki, ale także wkrętaki oraz narzędzia ślusarskie i stolarskie. Oczywiście w pracy niezbędne są także zszywacze pneumatyczne, a także maszyny służące do szycia, przeszywania oraz cięcia materiałów tapicerskich.
Wśród materiałów z którymi pracujemy wymienić należy tkaniny altary, floki , mikrofazy, plecionki, plusze, sztuczna skóra, akardy itp. Elastyczność naszych usług pozwala na świadczenie również usług tapicera. Często podczas remontu jednego pomieszczenia naprawiamy również meble znajdujące się w innej części nieruchomości. Naprawiamy uszkodzone meble ich obicia ale również mechanizmy. W skrajnych przypadkach jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom usługę naprawy mebli wraz z transportem. Posiadamy busa z modułową zabudową, którą w razie takiej potrzeby transportowej demontujemy zyskując tym samym miejsce transportowe. Po naprawie przywozimy z powrotem meble naszym klientom. Mamy wieloletnie doświadczenie w naprawach renowacji mebli. Procując z naszym konserwatorem drewna jesteśmy w stanie zapewnić Ci, że twoje meble odzyskają dobrą kondycję. Nasi Tapicerzy to mistrzowie w swoim fachu.

Oferta

Celem i głównym założeniem naszej Firmy oraz budowanej przez nią marki Zlota-Rączka.info jest tworzenie konstrukcji szytych na miarę. Podobnie to jest również z meblami. Naszym klientom jesteśmy w stanie zaproponować meble, których nie kupią w sklepach, sieciach meblowych czy dyskontach. Jeśli więc potrzebujesz mebli tapicerowanych na wymiar zgłoś się do nas. Oferujemy dla Państwa meble nowoczesne oraz stylowe do biur, sal konferencyjnych, salonów kosmetycznych, hoteli, dyskotek i klubów. Wykonujemy meble na indywidualne zamówienia. Współpracujemy z muzeami i konserwatorami zabytków nierzadko naprawiając eksponaty z minionych wieków. Wykonujemy naprawy mebli o różnym przeznaczeniu i celach użytkowych.

ZADZWOŃ DO NAS

ZADZWOŃ DO NAS