KONTAKT

zlota-raczka.info KONTAKT
Adres

Nowa 25 lok.37 90-030 Łódź Polska

Email

biuro@zlota-raczka.info biuro@zauder-industries.pl

Telefon

+48 730-789-977

Godziny Pracy

Pn-Nd 24/h

złota rączka cennik, remont mieszkania koszt, pomoc dla seniora

Zadzwoń teraz by poznać cennik złotej rączki. Kontakt z nami to zawsze miła rozmowa.

Kontakt

ZADZWOŃ DO NAS

Złota Rączka cennik

Cennik złotej rączki stanowi podstawę do oszacowania kosztów usługi dla naszych klientów. Podczas wyceny proponujemy naszym klientom rozwiązania, które w najlepszym stopniu odzwierciedlają potrzeby naszych klientów. Wycena może być również darmowa. Wówczas Wycena stanowi wartość szacunkową na podstawie materiałów otrzymanych od klienta. Taka wycena jest wyceną zdalną i nie stanowi żadnego odniesienia do podjęcia współpracy w takiej wysokości dla naszej firmy. Seniorzy mają zniżki w naszej firmie. Taki jest nasz wkład w rządowy program pomoc dla seniora. Remont nieruchomości to już inny koszt ale i w tym aspekcie staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta.

Złota Rączka drobne usługiJednCena netto [PLN]
Godzina pracy – dowolne zlecenia nie ujęte w innych sekcjach cennika specjalistycznego (pierwsza godzina)godz.160
Godzina pracy – dowolne zlecenia nie ujęte w innych sekcjach cennika specjalistycznego (kolejne godziny)godz.100
Montaż mebli (minimalny koszt usługi montaż to 160 PLN)szt.100
Stawka dopłaty dla usług realizowanych w trybie ekspresowym—–+30%
Opłata za wycenę (podczas wyceny doradzamy naszym klientom co i jak należy wykonać)godz.100

UWAGA: Ostateczna wycena prac uzależniona jest od wielu czynników. Określenie całkowitej kwoty do zapłaty jest możliwe po precyzyjnym ustaleniu zakresu prac przez Naszego Fachowca – najczęściej dopiero w trakcie jego wizyty i oględzin zakresu prac Złota Rączka jest w stanie określić całkowity koszt.

Kontakt
Kontakt

Dane Identyfikacyjne:

Zauder-Industries
Nowa 25 lok.37
90-030 Łódź
woj. Łódzkie
tel. 730-789-977
NIP 7282649530

Złota Rączka – Skontaktuj się z nami

ZADZWOŃ DO NAS

Gdzie jesteśmy

Znajdujemy się w ścisłym centrum Łodzi. Oprócz tej lokalizacji posiadamy pracownie warsztatową ulokowaną na obrzeżach miasta. Działamy jednak z dojazdem do klienta w całym województwie Łódzkim, a w przypadku wykończenia wnętrz również w Warszawie. W Łodzi obszar naszych działań obejmuje następujące dzielnice: Łódź Centrum, Łódź Fabryczna, Łódź Widzew, Łódź Stare Polesie, Łódź Żubardź, Łódź Koziny, Łódź Marysin, Łódź Bałuty, Łódź Doły, Łódź Sikawa oraz Łódź Stoki, Łódź Piastów, Łódź Zarzew i Łódź Dąbrowa, Łódź Chojny, Łódź Kurak, Łódź Karolew. Poza działalnością w Łodzi poszerzyliśmy naszą działalność na okoliczne miasta takie jak Tuszyn, Rzgów, Pabianice, Aleksandrów, Konstantynów, Andrespol, Bukowiec, a nawet przy niektórych pracach Zgierz oraz Kutno.

Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany zerknij na nasze opinie

Kontakt

Nasze Opinie

Na podstawie 43 opinii.
Kontakt
Klaudia Kontowska
2022-04-19
Najlepsza zlota raczka w Lodzi, gorąco polecam. Bardzo sympatyczna obsługa, szybki kontakt i przede wszystkim profesjonalnie. Bardzo dobra ekipa remontowa Lodz!! 😊
Kontakt
Teresa Adamczyk
2022-04-14
Firma budowlana lodz swiadczy uslugi tzw Zlotej raczki profesjonalnie, terminowo. Polecam.Szybko usunieta usterka kuchenki elektrycznej.
Kontakt
Agnieszka Marczak
2022-04-02
Prawdziwa ZŁOTA RĄCZKA! Polecam! Szybki i konkretny człowiek. Nie zastanawia się nad niczym, od razu przechodzi do powierzonego zadania 🙂 Dziękuję, że mnie Pan wcisnął w swój napięty grafik. Gdy tylko będzie taka potrzeba, na pewno skorzystam z usług tego Pana 😉 pozdrawiam. Agnieszka
Kontakt
Mariusz Zabinski
2022-02-24
Firma godna polecenia uczciwa rzetelna i profesjonalna.Uszkodzilem słupek na hotelu parkingowym będąc przejazdem w Łodzi,dostałem wszelkie zdjęcia z naprawy koszt nie był wygórowany a praca była wykonana bardzo profesjonalnie.
Kontakt
Beata Rucinska
2021-12-20
Pan Łukasz to uprzejmy i zarazem konkretny fachowiec. Nie traci czasu i od razu zabiera sie do pracy. Doradzi i pomoże, nie tracąc przy tym życzliwego uśmiechu. Polecam
Kontakt
Gosia Noworyta
2021-12-08
Przez 1.5 roku szukałam fachowca, który podjąłby sie demontażu 20 letniego wyciągu kuchennego w zabudowie szafkowej,kupił odpowiedni i go zamontował.Jedynym który tego się podjął był Łukasz.Wykonał to perfekcyjnie, rozważając różne rozwiązania problemu.Łukasz w pełni zasługuje na miano sympatycznej Złotej Rączki.
Kontakt
Kasia
2021-11-29
Prace budowlane wykonane rzetelnie, sprawnie, sympatyczna obsluga, polecam serdecznie
Kontakt
Irena Durasik
2021-10-22
Polecam ta firmę. Usluga remontowa wykonana profesjonalne super firma 😉

Nie masz usterki ani remontu mieszkania zostaw Kontakt do nas na później 🙂

ZADZWOŃ DO NAS