KONTAKT

Adres

Nowa 25 lok.37 90-030 Łódź Polska

Email

biuro@zlota-raczka.info

Telefon

+48 730-789-977

Godziny Pracy

Pn-Nd 24/h

złota rączka cennik, remont mieszkania koszt, pomoc dla seniora

Zadzwoń teraz by poznać cennik złotej rączki. Złota Rączka Kontakt z nami to zawsze miła rozmowa.

złota rączka kontakt

ZADZWOŃ DO NAS

Złota Rączka cennik

Cennik złotej rączki stanowi podstawę do oszacowania kosztów usługi dla naszych klientów. Podczas wyceny proponujemy naszym klientom rozwiązania, które w najlepszym stopniu odzwierciedlają potrzeby naszych klientów. Wycena może być również darmowa. Wówczas Wycena stanowi wartość szacunkową na podstawie materiałów otrzymanych od klienta. Taka wycena jest wyceną zdalną i nie stanowi żadnego odniesienia do podjęcia współpracy w takiej wysokości dla naszej firmy. Seniorzy mają zniżki w naszej firmie. Taki jest nasz wkład w rządowy program pomoc dla seniora. Remont nieruchomości to już inny koszt ale i w tym aspekcie staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta.

Złota Rączka drobne usługiJednCena netto [PLN]
Godzina pracy – dowolne zlecenia nie ujęte w innych sekcjach cennika specjalistycznego (pierwsza godzina)godz.300
Godzina pracy – dowolne zlecenia nie ujęte w innych sekcjach cennika specjalistycznego (kolejne godziny)godz.200
Montaż mebli (minimalny koszt usługi montaż to 160 PLN)szt.100
Stawka dopłaty dla usług realizowanych w trybie ekspresowym—–+30%
Opłata za wycenę (podczas wyceny doradzamy naszym klientom co i jak należy wykonać)godz.100

UWAGA: Ostateczna wycena prac uzależniona jest od wielu czynników. Określenie całkowitej kwoty do zapłaty jest możliwe po precyzyjnym ustaleniu zakresu prac przez Naszego Fachowca – najczęściej dopiero w trakcie jego wizyty i oględzin zakresu prac Złota Rączka jest w stanie określić całkowity koszt.

złota rączka kontakt

Dane Identyfikacyjne:

Zauder-Industries
Nowa 25 lok.37
90-030 Łódź
woj. Łódzkie
tel. 730-789-977
NIP 7282649530

Złota Rączka Kontakt

ZADZWOŃ DO NAS

Gdzie jesteśmy

Znajdujemy się w ścisłym centrum Łodzi. Oprócz tej lokalizacji posiadamy pracownie warsztatową ulokowaną na obrzeżach miasta. Działamy jednak z dojazdem do klienta w całym województwie Łódzkim, a w przypadku wykończenia wnętrz również w Warszawie. W Łodzi obszar naszych działań obejmuje następujące dzielnice: Łódź Centrum, Łódź Fabryczna, Łódź Widzew, Łódź Stare Polesie, Łódź Żubardź, Łódź Koziny, Łódź Marysin, Łódź Bałuty, Łódź Doły, Łódź Sikawa oraz Łódź Stoki, Łódź Piastów, Łódź Zarzew i Łódź Dąbrowa, Łódź Chojny, Łódź Kurak, Łódź Karolew. Poza działalnością w Łodzi poszerzyliśmy naszą działalność na okoliczne miasta takie jak Tuszyn, Rzgów, Pabianice, Aleksandrów, Konstantynów, Andrespol, Bukowiec, a nawet przy niektórych pracach Zgierz oraz Kutno.

Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany zerknij na nasze opinie

złota rączka kontakt

Nasze Opinie

złota rączka kontakt
andrzej śmiechowski
2023-11-04
Totalny remont dwupokojowego mieszkania w bloku zrobiony perfekcyjnie. Zakres prac to : całkowita wymiana przewodów elektr.,podwieszane sufity, wylewki pod panele podłogowe, kafle ścienne i podłogowe, przeróbka całej łazienki, płyty karton-gips, oświetlenie ledowe i zwyłe aż po założenie na końcu żaluzji we wszystkich oknach. Wszechstronna wiedza P. Łukasza nie podlega dyskusji. Detale dopracowane w szczegółach. Poza tym niezwykle miły człowiek z fajnym poczuciem humoru. Polecam firmę w 100 % wszystkim niezdecydowanym...... Pozdrawiam.
złota rączka kontakt
Krzysztof Kociszewski
2023-08-25
Usługa wykonana sprawnie i dokładnie, wszystko zgodnie z życzeniami. Firma godna polecenia.
złota rączka kontakt
Elżbieta
2023-08-03
Profesjonalne podejście Właściciel zawsze doradzi i podpowie co będzie lepsze dla właściciela, co się z czym lepiej zgra. Firma ma poczucie estetyki i gust. Jeśli masz w planach mniejszą budowę lub remont czy wykończenie wnętrz polecam rozważyć Złota Raczka do współpracy. Polecam 🙂
złota rączka kontakt
Grzegorz
2023-05-28
Git
złota rączka kontakt
Iga Iga
2023-02-14
Polecam złotą rączkę, szybko i profesjonalnie! Warto skorzystać przy jakichkolwiek pracach wykończeniowych lub remontach.
złota rączka kontakt
Magdalena Pilarska
2022-12-17
Profesjonalna usługa zmiany syfonu. Dobry kontakt z właścicielem. Szybki termin. Polecam. W razie kolejnej potrzeby na pewno skorzystamy.
złota rączka kontakt
Dobry Zarządca
2022-12-14
Usługi wykonywane fachowo i sprawnie!
złota rączka kontakt
Szymon Świerczewski
2022-09-27
Naprawa przeciekającej zmywarki. Szybka reakcja, właściwa diagnoza awarii, przejrzysta kalkulacja kosztów. Następnie sprawne i profesjonalne wykonanie naprawy. Polecam.

Nie masz usterki ani remontu mieszkania zostaw Kontakt do nas na później 🙂

ZADZWOŃ DO NAS