ZłotaRączka

złotarączka, fachowiec, awaria, usterka, pralka, zmywarka

Słów kilka o firmie

Nasza firma posiada szerokie spektrum fachowców. Mamy możliwość więc świadczenia usług tzw. „złotej rączki”. Nasi fachowcy specjalizują się w usuwaniu uciążliwych usterek. W tym zakresie współpracujemy również z deweloperami, zarządcami nieruchomości, administracjami oraz spółdzielniami mieszkaniowymi. Pomagamy rozwiązywać problemy natury technicznej, awaria, również prywatnym inwestorom. Jeśli mają Państwo do rozwiązania drobny problem natury technicznej w swojej nieruchomości zapraszamy do kontaktu. Postaramy się pomóc od ręki. Do każdego klienta i jego problemu podchodzimy indywidualnie, nie działamy szablonowo. Zaś naprawę zrealizujemy w korzystnej dla Państwa cenie. Zobacz także asortyment w naszym sklepie.

złotarączka

Nasze Usługi

Nie sposób wyszczególnić wszystkie naprawy, które realizują nasi pracownicy. Jeśli twojej potrzeby nie ma wyszczególnionej na stronie napisz nam o tym może będziemy w stanie pomóc 🙂

złotarączka
złotarączka

MONTAŻ SPRZĘTÓW AGD/RTV

złotarączka
złotarączka

MONTAŻ MEBLI

złotarączka
złotarączka

PODŁĄCZANIE PŁYT INDUK. I GAZOWYCH

złotarączka
złotarączka

DROBNE REMONTY I NAPRAWY

złotarączka
złotarączka

INSTALACJA BATERII ORAZ ZAWORÓW

złotarączka
złotarączka

INSTALACJA OŚWIETLENIA

złotarączka
złotarączka

MONTAŻ ZAMKÓW I OKUĆ DRZWI

złotarączka
złotarączka

INNE

złotarączka
złotarączka

NAPRAWA AGD

złotarączka
złotarączka

MONTAŻ GNIAZD 230 V I WŁĄCZNIKÓW

złotarączka
złotarączka

WYMIANA ZAMKA LUB WKŁADKI

złotarączka
złotarączka

MONTAŻ SAMODOMYKACZA

złotarączka
złotarączka

NAPRAWY MEBLI

złotarączka
złotarączka

NAPRAWY ROLET I ŻALUZJI

złotarączka
złotarączka

SYLIKONOWANIE I USZCZELNIANIE

złotarączka
złotarączka

UZUPEŁNIANIE UBYTKÓW

złotarączka
złotarączka

ZAWIESZANIE MEBLI I AKCESORIÓW

złotarączka
złotarączka

WYCIĘCIE OTWORU W BLACIE

złotarączka
złotarączka

ZAWIESZANIE LUSTER OBRAZÓW KARNISZY ITD.

złotarączka
złotarączka

USŁUGI PORZĄDKOWE

ZADZWOŃ DO NAS

Co zawiera nasza oferta?

Jako ZłotaRączka wspieramy mieszkańców nieruchomości w wielu aspektach. Są to awarie oraz problemy takie jak:
​wymiana baterii, syfonu, automaty spustowego WC, wymiana zaworów, likwidacja przecieków, podłączenie urządzeń RTV (antena, dekoder itd.) i AGD (pralka, zmywarka, okap, wyciąg, kuchenka elektryczna itd.), montaż oświetlenia, wymiana żarówek, wyregulowanie okien i drzwi, zawieszanie szafek, półek, suszarek, karniszy, luster, obrazów, montaż rolet i żaluzji, zawieszanie dodatków łazienkowych (wieszaki na ręczniki, mydelniczki, zawieszki na papier toaletowy, uchwyty na kubki itd.), składanie mebli, wycinanie otworów w blatach pod zlewozmywaki, płytę grzewczą i wiele wiele innych. naprawa i montaż oświetlenia LED, wymiana silikonu w kabinie prysznicowej i wiele wiele innych…, montaż nawiewników okiennych, usuwanie nalotów grzyba w pomieszczeniach.  Każdorazowo jako fachowcy dbamy o to by nie uszkodzić instalacji lub produktu klienta. Staramy się po każdej usłudze zostawić ład i porządek. Innymi słowy zostawiamy taki stan jaki zastaliśmy na wejściu. Jako fachowcy Pomagamy również seniorom i osobą samotnym w diagnozowaniu oraz rozwiązywaniu usterek. Posiadamy własne narzędzia oraz elektronarzędzia,, z którymi przyjeżdżamy do konkretnej naprawy.

Realizacje

W ciągu naszej pracy pomogliśmy już wielu ludziom w potrzebie. Nie ukrywajmy ale drobne usterki to jedna z najczęściej występujących awaria. Nasz fachowiec najczęściej wzywany jest gdy przestanie działać zmywarka czy pralka. Oprócz tego świadczymy również podłączenie tych sprzętów przy ich pierwszej instalacji w nowej nieruchomości lub podczas ich wymiany lub demontażu do naprawy. Ponadto jeśli zastanawiasz się jaką pralkę czy zmywarkę zakupić jako fachowcy pomożemy Ci w tym. Podpowiemy, które z tych sprzętów są najczęściej serwisowane. Równie często wykonujemy podłączenie płyt gazowych i indukcyjnych. Podobnie jak w przypadku sprzętu AGD robią to wykwalifikowani fachowcy z uprawnieniami w naszej firmie. Także już nie będziesz musiał się głowić jak ma być podłączona zmywarka. Kolejną usługą, z którą dzwonią do nas dość często klienci jest skręcanie mebli. Z uwagi na fakt, iż sami wykonujemy też meble, a nawet przerabiamy te fabryczne z łatwością przychodzi nam pomoc naszym klientom w tym zakresie usług. Jako złotarączka składamy meble różnych producentów. Ikea, agata meble, leroy merlin czy castorama czy nawet zakupione przez allegro. Świadczymy również usługi drobnych napraw. Są to najczęściej drobne usługi malowania (często jedno pomieszczenie lub same sufity) oraz uzupełniania ubytków w ścianie. Instalujemy armaturę łazienkową wymieniamy uszczelki oraz zawory dopływowe uszczelniając przy tym hydraulicznie te podzespoły. Montujemy i wymieniamy gniazda prądowe 230V AC oraz włączniki świateł. Montujemy okucia drzwi wymieniamy klamki zamki i rozety lub szyldy drzwi. W portfolio naszych usług mamy również serwis okien. Wyregulujemy Państwu również okno w razie konieczności, zmienimy uszczelkę w oknach.

Z uwagi na wyższe wykształcenie techniczne osób pracujących w naszej firmie radzimy sobie również z tematami typu naprawa rolet zewnętrznych przy oknach. Również tych sterowanych elektrycznie. Jako złotarączka naprawiamy meble zarówno te drewniane jak również te z płyty meblowej jeśli oczywiście taka możliwość jest możliwa i rentowna dla naszego klienta. Wykonujemy drobne prace takie jak wymiana sylikonów w łazienkach. Jest ostatni krok przy białym montażu. Najczęściej sylikon żółknie lub wchodzi na niego grzyb i wówczas trzeba wymienić zużyty silikon. Kolejnym tematem, z którym nasi fachowcy pomagają naszym klientom jest to zawieszanie różnych detali i akcesoriów. Proces ten wymaga uprzednio testu gdzie biegną przewody w ścianie. Są to usługi takie jak: zawieszenie karnisza wraz z montażem, zawieszenie luster, wieszaków, obrazów… itp. Zawieszamy meble kuchenne oraz łazienkowe na oryginalnych zawiesiach lub skonstruowanych przez nas. Kotwimy szafy i zabudowy meblowe do ścian. Montujemy blaty kuchenne i łazienkowe. W tych blatach wycinamy uprzednio otwory na syfony, płyty indukcyjne, zlewozmywaki i umywalki oraz baterie. Jeśli nasi klienci wybiorą sobie zlewozmywak lub umywalkę z mniej standardowych materiałów jak granit lub inne często istnieje potrzeba wykonania otworów odpływowych w tych produktach. Również z tym tematem jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom.

W zakresie drobnych napraw współpracujemy z zarządcami nieruchomości oraz administratorami budynków. Współpracujemy ze spółdzielniami mieszkaniowymi jak również z prywatnymi inwestorami. Realizujemy drobne zadania opiekując się tym samym nieruchomościami naszych klientów nie tylko podczas awarii ale również przy bieżącej konserwacji. Nasi kontrahenci często również korzystają z naszych usług transportowych. Zarówno wewnątrz nieruchomości jak i pomiędzy filiami naszych kontrahentów. Transportujemy detale oraz materiały budowlane. Świadczymy usługi ZłotaRączka w Łodzi oraz województwie Łódzkim. Jeśli nie znaleźliście Państwo w opisie firmy usługi której szukacie, skontaktujcie się z nami. Nie można zawrzeć wszystkiego na stronie. Świadczymy wiele usług nieszablonowych, które inne firmy starają się omijać. Jest to związane z polityką firmy. Jesteśmy grupą ludzi, która lubi pomagać innym :-).

ZADZWOŃ DO NAS